location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding
Versija

Versija

VersijaKainaTransmisija
2.0 X 24 500 € 6MT
2.0 X 26 200 € Lineartronic
2.0D X 27 800 € 6MT
2.0D X 29 500 € Lineartronic

VersijaKainaTransmisija
2.0 XS 26 590 € 6MT
2.0 XS 28 290 € Lineartronic
2.0 XS EyeSight 29 890 € Lineartronic
2.0 XE EyeSight 32 190 € Lineartronic
2.0D XS 29 890 € 6MT
2.0D XS 31 590 € Lineartronic
2.0D XE 34 490 € Lineartronic

XT

VersijaKainaTransmisija
2.0 XT 34 590 € Lineartronic
2.0 XT Sport 30 300 € Lineartronic
360°

360°

Laipsnių kampu

Crystal Black Silica
Išorė

Išorė

Tikroji tvirtybė – tai nuosaikumo, jėgos ir ištvermės derinys, kurį įkūnija rimtas, įtaigus FORESTER dizainas. Kaip niekada raiškių linijų ir stilingas FORESTER išsiskiria savo elegantiškai subalansuota išvaizda, atkartojančia subalansuotas savybes.

IŠORĖS ĮRANGA

Vidus
 • Vidus
 • Patogumas
 • Funkcionalumas
 • 360°
Vidus

Vidus

FORESTER viduje jus ir jūsų keleivius apgaubs moderni ir komfortiška aplinka. Salone pakankamai erdvu, o įvairios priemonės padės jo erdve patogiai naudotis. Kiekvienos naudingos detalės vieta FORESTER salone yra parinkta apgalvotai, kad atitiktų jūsų įpročius bei poreikius. Išmoningai suprojektuotame ir erdviame FORESTER salone paprasčiau atlikti reikiamus veiksmus, o vairuoti tokį automobilį daug patogiau.

VIDAUS ĮRANGA

Patogumas

Vidus

Nuo šiol galite keliauti neprarasdami ryšio su pasauliu. Šiame automobilyje jausitės tarsi namie, o jo intuityviai perprantamos ir lengvai naudojamos technologijos jūsų tikrai neblaškys. FORESTER informacijos ir pramogų, navigacijos ir garso sistemas galima valdyti pirštais ar net balsu. Be to, visada galėsite prijungti savo išmanųjį telefoną arba „iPhone“, kad nepamirštumėte nei bičiulių, nei mėgstamos muzikos.

Funkcionalumas

Vidus

FORESTER gerai parengtas jūsų gyvenimo kaleidoskopui – pradedant suplanuotomis atostogomis ir baigiant spontaniškais apsilankymais gamtoje. Plačiame bagažo skyriuje be vargo tilps keturi stambūs lagaminai ir net griozdiška nuotykių įranga, o elektra valdomos bagažo skyriaus durys, platesnės durų angos ir žemesni šoniniai slenksčiai padės lengviau įkrauti ar iškrauti bagažą. Jei reikia pervežti ilgesnius daiktus, galima nulenkti 60/40 santykiu padalijamas galines sėdynes.

360°

Vidus

Kai kuri pavaizduota įranga gali būti neparduodama Lietuvoje.

EyeSight

EyeSight

SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų, todėl dedame visas pastangas rūpindamiesi, kad nelaimė neįvyktų. Štai kodėl sukūrėme „EyeSight“*1 – naujovišką SUBARU pagalbinę vairavimo sistemą. „EyeSight“, tarsi antroji pora kelią stebinčių akių, naudoja dvi stereokameras, fiksuojančias trimačius spalvinius vaizdus su beveik žmogaus akiai prilygstančia vaizdų atpažinimo geba. Iš abiejų kamerų vaizdų tiksliai nustatydama pavidalą, greitį ir atstumą, sistema aptinka ne tik automobilius, bet ir motociklus, dviračius bei pėsčiuosius.*2 Pastebėjusi galimą pavojų, sistema įspėja vairuotoją ir prireikus net įjungia stabdžius, kad padėtų išvengti nelaimės. Šios „EyeSight“ saugos užtikrinimo funkcijos palengvina vairuotojo naštą ir sustiprina FORESTER važiuojančių saugumo jausmą.

SKAITYTI DAUGIAU APIE EYESIGHT

 

Technologijos
 • Boxer varikliai
 • Simetriška AWD
 • Transmisija
Boxer varikliai

Technologijos

Nedaugelis kitų SUV visureigių kelia tiek pasitikėjimo ir paklūsta vairo judesiams kaip FORESTER, ir pagrindinė to priežastis glūdi jo viduje. Tai – SUBARU BOXER variklis. Horizontalios opozicinės konfigūracijos SUBARU BOXER variklio stūmokliai išdėstyti 180 laipsnių kampu, tad variklis yra žemesnis ir plokštesnis nei kitų tipų varikliai. Todėl šio variklio ir apskritai automobilio svorio centras yra arčiau kelio, o pusiausvyra – geresnė. Be to, priešingomis kryptimis judantys stūmokliai mažina vibraciją.

Daugiau apie BOXER variklį
Simetriška AWD

Technologijos

FORESTER kontrolė lemia pasitikėjimą, o stabilumas – veržlumą. Kaip ir kitų SUBARU, FORESTER teikiamo išskirtinio pasitikėjimo pagrindas – tai iš esmės stabili simetriškoji visų varomųjų ratų sistemos konstrukcija ir puikiai subalansuotas BOXER variklis. Ši sistema visą laiką perduoda variklio galią keturiems ratams, todėl automobilis geriau valdomas visuose keliuose, net kai oro sąlygos ypač prastos. Puikią šoninę pusiausvyrą ir valdymo tikslumą lemia tai, kad pagrindiniai sistemos komponentai išdėstyti išilgai, o dėl žemo svorio centro vairuoti tokį automobilį ypač malonu. Unikalios simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos savybės suteikia neįtikėtinų valdymo galimybių ir leidžia išvengti kelyje tykančių pavojų.

Skaityti daugiau apie simetrišką AWD
Transmisija

Technologijos

FORESTER su „Lineartronic“ transmisija išsiskiria įkvepiančia reakcija ir efektyvumu. Išlaikydama optimalų variklio sūkių skaičių ir parinkdama geriausią pavaros perjungimo laiką, ši unikali transmisija maksimaliai padidina degalų naudojimo efektyvumą. Veikiant naujiems perjungimo valdikliams, automobilis rieda lengvai ir sklandžiai, tiksliau reaguodamas į SUBARU BOXER variklio išvystomą galią. „Lineartronic“ lengvai suvaldo didesnį 2.0D ir 2.0XT variklių sukimo momentą, mechaniniams komponentams veikiant tyliau, ir taip lemia sklandų bei patogų važiavimą. Be to, spaudžiant akceleratorių, transmisijos bepakopio ir pakopinio perjungimo jungtys padeda tiksliau perduoti variklio galią. „Lineartronic“ transmisija išilgai sujungta su aktyviojo sukimo momento paskirstymo visų varomųjų ratų sistema, kuri, atsižvelgdama į traukos sąlygas, nuolat kontroliuoja sukimo momento paskirstymą priekiniams bei galiniams ratams.
Skaityti daugiau apie transmisijos

Saugumas
Aksesuarai

Aksesuarai

 • Transportavimas

 • Praktiškumas

 • Apsauga

 • Išorė

 • Vidus

 • Saugumo įranga

 • Ratai

 • Variklio pakaitinimas

 • Audio ir navigacijos