location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding

Naujasis Subaru XV

Užteks svajoti, laikas veikti!

 

 

Išbandykite pirmieji!

 

Užsiregistruokite šiandien!

Naujasis Subaru XV

Užteks svajoti, laikas veikti!

 

 

Išbandykite pirmieji!

 

Užsiregistruokite šiandien!

Naujasis SUBARU XV atskleidžia SUBARU ateities viziją.

Visiškai nauja platforma, užtikrinsianti didesnį komfortą, saugą ir

vairavimo malonumą, apdovanojimą pelnęs interjeras, pagalbinė

vairavimo sistema „EyeSight“ - standartinėje įrangoje.Užsiregistruokite šiandien!

Versija

Versija

VersijaKainaTransmisija
1.6i Base 22 990 € Lineartronic
1.6i Ridge 26 750 € Lineartronic
2.0i Active 27 750 € Lineartronic
2.0i Ridge 28 750 € Lineartronic
2.0i Summit 31 650 € Lineartronic

 

 

 

 

360°

360

Cool Grey Khaki
Išorė

Išorė

Kai kiek daugiau nei prieš 5 metus pasaulį išvydo Subaru XV, tai buvo kai kas dar niekur nematyta. Šis modelis greitai išpopuliarėjo, o nauji klientai atrado prekės ženklą. Dabar atėjo laikas kitai kartai ir visiškai naujam automobiliui – nuo pat viršaus iki apačios. Nors išoriškai naujasis Subaru XV neturi nieko bendra su savo pirmtaku, jis atpažįstamas kone akimirksniu. Būtų buvę apmaudu kuriant naują automobilį išnaudoti vien tik dizainą – tai ką, neskaitant automobilio kokybės, labiausiai šiame modelyje vertina automobilių savininkai.

Sužinokite daugiau

VIDUS
  • Vidus
  • Funkcionalumas
  • 360°
Vidus

VIDUS

Žinoma, automobilis yra visiškai naujas ir iš vidaus. Lenktos linijos, minkštos medžiagos bei naujausios informacinės ir pramogų technologijos vairavimą paverčia grynu malonumu. Naujasis salonas yra gerokai tylesnis ir pastebimai erdvesnis nei dabartinės kartos Subaru XV. Už interjero dizainą jau skirtas apdovanojimas.

Sužinokite daugiau

Funkcionalumas

VIDUS

„Sumani“ SUBARU pakaba sutaupo daugybę vietos salonui. Automobilio salone įsitaisius net penkiems žmonėms, dar lieka daug erdvės visam bagažui. Užpakalinę sėdynę galima padalyti ir nulenkti. Tada bus kur padėti tikrai didžiulį krovinį!

Sužinokite daugiau

360°

VIDUS

EyeSight
  • Eyesight
  • Nauja platforma
Eyesight

EyeSight

Nepriklausomos vertinimo organizacijos įvardijo pagalbos vairuotojui sistemą „EyeSight“ kaip geriausią pasaulyje. „EyeSight“ veiksmingai padeda vairuotojui išvengti eismo įvykių. „EyeSight“ pagrindas – stereokamera, unikali tuo, kad jungia visas funkcijas į vieną integruotą sistemą. „EyeSight“ gali atpažinti kitą automobilį, dviratį ar pėsčiąjį ir automatiškai stabdo automobilį, jei tik vairuotojo dėmesys bus nukrypęs kur kitur. Sistema skiria spalvas, todėl atpažįsta įsižiebusius stabdžių žibintus. Be to, „EyeSight“ sistemoje yra įdiegtos adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, išvažiavimo iš juostos ir vingiavimo juostoje įspėjimo funkcijos.

Sužinokite daugiau

Nauja platforma

EyeSight

Naujasis Subaru XV yra pirmas modelis, turintis naujai sukurtą visuotinę „Subaru“ platformą. Ši konstrukcija bus naudojama visiems ateities „Subaru“ automobiliams. Būdama dukart standesnė nei anksčiau, ji suteikia mūsų automobiliams griežtą išvaizdą, bet komforto požiūriu užtikrina vairavimo malonumą ir saugumą. Naujoji platforma yra pritaikyta ateities automobiliams, pereinant nuo benzininių prie hibridinių automobilių ir elektromobilių.