location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding
Versija

Versija

VersijaKainaTransmisija
1.6i 20 190 € 5MT
1.6i 21 840 €
Lineartronic
1.6i Sport 23 000 € 5MT
1.6i Sport 24 650 € Lineartronic
2.0i 22 000 €
6MT
2.0i 23 650 € Lineartronic
2.0i Sport 24 600 € 6MT
2.0i Sport 26 250 € Lineartronic
2.0i Business Sport 28 000 € 6MT
2.0i Business Sport 29 650 € Lineartronic

BOXER DIESEL

VersijaKainaTransmisija
2.0D 24 800 € 6MT
2.0D Sport 27 300 € 6MT
2.0D Business Sport 30 800 € 6MT
360°

360°

Laipsnių kampu

Crystal Black Silica
Išorė

Išorė

Sukite, važiuokite, sustokite, drąsiai rinkitės savo kelią – tai galimybė, kurią vairuotojams dovanoja kiekvienas SUBARU automobilis. Naujasis SUBARU XV tęsia šią tradiciją suderindamas įtaigią išvaizdą su dinamiška elgsena. Naujomis kėbulo detalėmis, tokiomis kaip stilingos priekinės grotelės, buferis ir priekiniai žibintai, išsiskiriantis SUBARU XV palieka neišdildomą įspūdį.

Vidus
 • Patogumas
 • Vidus
 • Funkcionalumas
 • 360°
Patogumas

Vidus

SUBARU sukauptą ilgametę lėktuvų gamybos patirtį labai gerai atspindi ergonomiškas XV vairuotojo vietos dizainas – visų automobilio sistemų veikimą paprasta stebėti, o visus mygtukus ir valdiklius lengva pasiekti.

Daugiau apie Patogumas

Vidus

Vidus

Mes galime papasakoti daugybę įdomybių apie SUBARU XV saloną. Jis nepaprastai rūpestingai sukurtas, kad vairuotojas ir visi keleiviai mėgautųsi komfortu ir nestokotų erdvės. Neįprastai ilga važiuoklės bazė ir talpus kėbulas teikia labai daug vietos priekyje ir gale sėdintiems keleiviams. Be to, sėdynės įrengtos taip, kad visi sėdėtų pakankamai aukštai, o matomumas visomis kryptimis būtų stulbinamai geras.

VIDAUS Į RANGA

Funkcionalumas

Vidus

„Sumani“ SUBARU pakaba sutaupo daugybę vietos salonui. Automobilio salone įsitaisius net penkiems žmonėms, dar lieka daug erdvės visam bagažui. Užpakalinę sėdynę galima padalyti ir nulenkti. Tada bus kur padėti tikrai didžiulį krovinį!

360°

Vidus

Kai kuri pavaizduota įranga gali būti neparduodama Lietuvoje.
Technologijos
 • Boxer varikliai
 • Simetriška AWD
 • Transmisija
Boxer varikliai

Technologijos

SUBARU BOXER varikliai yra lengvi ir kompaktiški, o jų horizontaliai išdėstyti cilindrai gerokai sklandžiau bei efektyviau tiekia galią nei varikliai su vienoje eilėje arba V forma išdėstytais cilindrais. Stūmokliai nuolat juda toje pačioje horizontalioje plokštumoje, taip mažindami vibracijas ir teikdami išskirtinę pusiausvyrą. Be to, horizontali variklio cilindrų konstrukcija lemia žemesnį automobilio svorio centrą, todėl jo valdymo savybės yra dar geresnės. BOXER variklis suteikia sportiškumo, o pagal vairavimo malonumą SUBARU XV modeliui gali prilygti vos keli konkurentų siūlomi modeliai.

Daugiau apie BOXER variklį
Simetriška AWD

Technologijos

SUBARU simetrišką visų varomųjų ratų sistemą sukūrė 1972 metais, o šiandien tai viena pažangiausių pasaulyje visų varomųjų ratų sistemų. Svarbiausia šios sistemos ypatybė – tiesioginis ir simetriškas variklio galios paskirstymas. Ši unikali sistema pasižymi puikia pusiausvyra ir žemesniu svorio centru, palyginti su kitų gamintojų sistemomis. Jei važiuojant ratas praranda sukibimą, variklio galia automatiškai paskirstoma priekinei ir užpakalinei ašiai, o vairuotojas gali būti tikras, kad sukibimas ir pusiausvyra visą laiką bus kiek įmanoma geriausi.

Sužinokite daugiau apie simetrišką AWD
Transmisija

Technologijos

Dėl žemo svorio centro ir nedidelio svorio SUBARU transmisija idealiai dera prie BOXER variklio. Transmisija – labai svarbi sudedamoji sistemos, užtikrinančios didžiausią trauką, puikų manevringumą ir sportiško važiavimo pojūčius, dalis. Visos SUBARU XV montuojamos automatinės ir mechaninės transmisijos sukurtos naudojant sportinių automobilių technologijas. Pavyzdžiui, standartinė „2.0i Sport“ modelio transmisijos dalis – ant vairaračio įrengtos rankinio pavarų perjungimo mentelės.

Sužinokite daugiau apie transmisijos

Saugumas

Saugumas

Visavertė SUBARU XV aktyviosios ir pasyviosios saugos įranga padeda išvengti nelaimių ir apsaugo jus, jei nelaimė tampa neišvengiama. SUBARU aktyviosios saugos įranga – prognozuojamo valdymo, preciziškos kontrolės, puikaus matomumo ir pažangių technologijų sistemos – skirta iš anksto išvengti nelaimingų atsitikimų, o pasyviosios saugos priemonės, tokios kaip saugos oro pagalvių sistema, kaklo sužalojimo pavojų mažinanti priekinių sėdynių konstrukcija, įtraukiami pedalai ir 3-juose taškuose tvirtinami saugos diržai, padeda apsisaugoti blogiausiu atveju.

Aksesuarai

Aksesuarai

 • Transportavimas

 • Praktiškumas

 • Apsauga

 • Išorė

 • Vidus

 • Saugumo įranga

 • Ratai

 • Variklio pakaitinimas

 • Audio ir navigacijos