location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding
Versija

Versija

VersijaKainaTransmisija
WRX STI 37 900 € 6MT

GT

VersijaKainaTransmisija
WRX STI GT 41 800 € 6MT
360°

360°

Laipsnių kampu

WR Blue Pearl
Išorė

Išorė

STI – tai trijų raidžių burtažodis, kurį puikiai žino automobilių sporto mėgėjai iš viso pasaulio. WRX STI puikuojasi atnaujintu stiliumi, o variklio gaubto oro ėmimo anga ir išraiškingas užpakalinis aptakas neleidžia suabejoti, koks tai automobilis ir kam jis sukurtas. Ši ypatinga išvaizda slepia lenktyninę dinamiką ir dar geresnes važiavimo savybes.

IŠORĖS ĮRANGA

vairavimo patirtis
 • SI -DRIVE sistema
 • DAUGIAFUNKCIS EKRANAS
 • DCCD
 • LCD EKRANAS
SI -DRIVE sistema

vairavimo patirtis

SUBARU INTELLIGENT DRIVE (SI-DRIVE) sistema leidžia pasirinkti WRX STI važiavimo pobūdį pagal jūsų poreikius ar norus. INTELLIGENT režimu [I], užtikrinančiu tolygų įsibėgėjimą, siekiama optimalaus efektyvumo. SPORT režimas [S] lemia kur kas staigesnį tiesinį atsaką ir kiekvienai situacijai pritaikytas valdymo savybes. Pasirinkus SPORT SHARP režimą [S#] galima pasimėgauti didžiausia variklio su turbokompresoriumi galia ir staigiausiu atsaku į akceleratoriaus spustelėjimą bei tikslią kontrolę visame sūkių diapazone. 

DAUGIAFUNKCIS EKRANAS

vairavimo patirtis

Jeigu vairuojate, nereiškia, kad turite viso to atsisakyti. Gaukite reikalingą informaciją naudodamiesi intuityviai veikiančia, lengvai valdoma, bet dėmesio neblaškančia technologija. WRX STI užtikrina ryšį su informacine ir pramogų sistema, navigacijos bei garso sistemomis, kurias jūs galite valdyti piršto prisilietimu arba balsu. O naudodamiesi išmaniojo telefono ir iPhone ryšio galimybėmis, jūs visą laiką galėsite bendrauti su savo draugais ar klausytis turimų garso įrašų.

Platesnis didelės raiškos 5,9 colių daugiafunkcis ekranas yra geriau matomas, jame pateikiama svarbiausia įvairaus pobūdžio informacija apie automobilį, leidžianti lengviau jį valdyti.

DCCD

vairavimo patirtis

Centrinio diferencialo valdymo (DCCD) sistema leidžia nustatyti WRX STI centrinio diferencialo blokuotės veikimo būdą. DCCD sureguliuoja elektromagnetinę daugiadiskę sankabą ir riboto slydimo diferencialo (LSD) mechaninę blokuotę, kad sukimo momentas būtų tinkamai paskirstomas priekiniams ir užpakaliniams ratams. AUTO režimas automatiškai paskirsto galią pagal kintančias sąlygas, o pasirinkus AUTO [+] daugiau galios perduodama priekiniams ratams, taip padidinant trauką. Pasirinkus AUTO [-], daugiau galios nukreipiama į užpakalinius ratus, kad būtų galima geriau įveikti posūkius, o šešių pakopų MANUAL režimas leidžia užfiksuoti pageidaujamą galios paskirstymo būdą.

LCD EKRANAS

vairavimo patirtis

Aiškiuose vairuotojo informacijos ciferblatuose pateikiami svarbiausi rodmenys. Spustelėjus WRX STI akceleratorių, rodyklės šokteli lyg kviestų palenktyniauti, o tarp dviejų informacijos ciferblatų esančiame 3,5 colio įstrižainės LCD ekrane gali būti rodoma jūsų pasirinkta informacija.

Vidus
 • Vidus
 • 360°
Vidus

Vidus

Patirkite išskirtinį STI pojūtį, kuriuo taip žavisi viso pasaulio automobilių fanai. Užvedus variklį, suvaldyti adrenalino lygį jums padės tik susižavėjimo vertas elegantiškas juodas WRX STI salono interjeras. Įsipatoginkite kokybiškoje sėdynėje, prisisekite sportiškais raudonos spalvos saugos diržais ir mėgaukitės važiavimu lengvai junginėdami sportišką pavarų svirtį ir įveikdami posūkius bei tiesias distancijas. Be to, mes įmontavome platesnį didelės raiškos 5,9 colių daugiafunkcį ekraną, kuriame galėsite matyti svarbiausią informaciją apie automobilį, kai tik jos prireiks.

VIDAUS ĮRANGA

360°

Vidus

Kai kuri pavaizduota įranga gali būti neparduodama Lietuvoje.
Technologijos
 • Simetriška AWD
 • Transmisija
 • boxer varikliai
 • važiuoklė
 • Active Torque Vectoring
Simetriška AWD

Technologijos

Stabilumas kelyje yra ramybės pagrindas, o jį papildantis veržlumas jaudina ir įkvepia pasitikėjimo. Tai SUBARU vairuotojams puikiai žinomi pojūčiai, kuriuos lemia iš esmės stabili simetriškoji visų varomųjų ratų sistema kartu su SUBARU BOXER varikliu. Ši unikalaus dizaino, efektyvi sistema nuolatos perduoda variklio išvystomą galią visiems keturiems ratams, todėl automobilis geriau valdomas visuose keliuose ir esant nepalankioms sąlygoms. Pagrindiniai simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos komponentai išdėstyti tolygiai išilgine kryptimi – tokia konstrukcija lemia tobulą pusiausvyrą bei valdymo tikslumą. Be to, jos žemas svorio centras užtikrina greitesnį atsaką į vairo judesius. Šios unikalios visų varomųjų ratų sistemos savybės suteikia neįtikėtinų valdymo galimybių ir leidžia išvengti kelyje tykančių pavojų.

Transmisija

Technologijos

Kaskart perjungus oda aptrauktą pavarų perjungimo svirties antgalį, kiekvienas skaisčiai raudono tachometro rodyklės judesys liudija, kaip sklandžiai ir greitai veikia trumpos eigos 6 pavarų mechaninė transmisija. O nusprendę akceleratoriumi išbandyti variklio sukimo momento kreivę, galėsite pajusti, kaip jums paklūsta išskirtinės WRX STI galimybės.

boxer varikliai

Technologijos

Po WRX STI aliumininiu kapotu plaka šio legendinio galiūno širdis – 2,5 litro 221 kW galios SUBARU BOXER variklis su turbokompresoriumi, išvystantis 407 Nm sukimo momentą, kuris kiekvieną kartą greitėjant užgniaužia kvapą. Važiavimo savybėms keisti skirta SI-DRIVE sistema leidžia rinktis trijų skirtingų lygių atsaką – nuo sklandaus ir efektyvaus iki visiškai nežaboto. Be to, variklio veikimas patobulintas dvejopo aktyviojo vožtuvų valdymo sistema (DUAL AVCS), todėl sukimo momento kreivė yra tolygi plačiame sūkių intervale. O variklio išvystomą galią visiems ratams perduoda sklandžiai ir greitai perjungiama 6 pavarų mechaninė transmisija.

Daugiau apie BOXER variklį
važiuoklė

Technologijos

Ilgametė konkurencija, daugybė įvairių bandymų, nuolatinis medžiagų ir inžinerinių sprendimų tobulinimas – visa tai padėjo sukurti naują WRX STI važiuoklės konstrukciją. Išskirtinis stabilumas ir žaibiškas atsakas yra pagrindinės šios važiuoklės ypatybės, o didelio tempiamojo stiprio plienas, panaudotas gaminant jos rėmą, lemia didesnį sukamąjį standį ir geresnę automobilio svorio kontrolę. Be to, pakaba sureguliuota vadovaujantis griežtais standartais – sustiprinti stabilizatoriai, padidintas spyruoklių standis, patobulinti pakabos elementai, tokie kaip rutulinės įvorės. Apgalvotai suderinus standumą ir atitiktį standartams, pavyko sukurti neįtikėtinai glaudų vairuotojo, automobilio ir kelio paviršiaus ryšį.

Active Torque Vectoring

Technologijos

Ši technologija lemia tikslesnį automobilio valdymą ir leidžia dar labiau priartėti prie galimybių ribos. Kai kelio vingyje ima veikti gravitacijos jėgos, aktyvioji sukimo momento paskirstymo sistema nukreipia galią į reikiamus ratus, kad būtų išlaikyta norima trajektorija, o WRX STI nedelsdamas ir visiškai paklūsta vairo judesiams.

Saugumas
 • Aktyvus
 • Pasyvus
 • STABDŽIAI
 • VDC
Aktyvus

Saugumas

Kelių režimų automobilio dinamikos valdymo sistema padeda išvengti pavojaus praradus jo kontrolę. Galimi trys jos režimai. Nustačius NORMAL režimą, visos sistemos funkcijos veikia įprastai. Norėdami paaukštinti sistemos suveikimo slenkstį, pasirinkite TRACTION režimą ir galėsite maksimaliai padidinti į ratus perduodamą sukimo momentą bei valdymo galimybes. Galiausiai galite pasirinkti OFF režimą – automobilio dinamikos valdymo sistema bus apskritai išjungta.

WRX STI įdiegtos patikimesnės stabdymo technologijos, kurios padidina ir jūsų saugumą. Pagalbinė stabdymo sistema padeda kritinėje situacijoje išnaudoti visas stabdžių galimybes. Stabdžių veikimo koregavimo sistema (angl. Brake Override) gali padėti išvengti galimo pavojaus perimdama akceleratoriaus pedalo valdymą, jeigu vienu metu nuspaudžiami ir stabdžio, ir akceleratoriaus pedalai.

Pasyvus

Saugumas

WRX STI yra priekinės saugos oro pagalvės, šoninės saugos oro pagalvės ir saugos oro užsklandos, taip pat vairuotojo kelių saugos oro pagalvė, padedanti apsaugoti vairuotojo kojas.

Tvirti žiediniai kėbulo rėmai sutvirtina saloną nuo stogo iki pat durų, statramsčių ir grindų. Dėl tokios konstrukcijos susidūrimo metu patiriamo smūgio energija nukreipiama nuo vairuotojo bei keleivių ir veiksmingai išsklaidoma. Be to, ši konstrukcija lemia tvirtesnę ir lengvesnę važiuoklę ir didesnę apsaugą.

Kiekvienas SUBARU modelis sukurtas siekiant aukščiausios saugos. Įvykus stipriam susidūrimui iš priekio, SUBARU BOXER variklis ir pavarų dėžė nukreipiami taip, kad judėtų žemyn ir nepatektų į automobilio saloną.

STABDŽIAI

Saugumas

Kad laimėtum automobilių lenktynes, reikalinga visa komanda. To paties reikia ir vairavimo efektyvumui pasiekti – automobilio ir vairuotojo sinergijos. Štai kodėl dėmesį mes skyrėme visų WRX STI techninių charakteristikų tobulinimui. Prie pėdos natūraliai priglundantis pedalas ir sportiška pavarų svirtis leidžia instinktyviai ir maloniai junginėti pavaras. Dėl Brembo stabdžių ir skersai išgręžtų rotorių sukuriamos stabdymo jėgos WRX STI tapo gyvesnis, geriau pritaikytas ir įspūdingesnis vairuoti įvairiose situacijose.

VDC

Saugumas

Net priartėję prie galimybių ribos galite likti ramūs, nes SUBARU WRX STI saugos savybės yra išskirtinės – pavyzdžiui, sutvirtinto kėbulo žiedinio rėmo teikiama apsauga ir vairuotojo kelių saugos pagalvė. Išvengti pavojaus vos jį pajutus leis kelių režimų dinamikos valdymo sistema su aktyviuoju sukimo momento paskirstymu ir galingi BREMBO stabdžiai. Be to, jūsų galimybes dar labiau padidina simetriškoji visų varomųjų ratų sistema, užtikrinanti neregėtą pusiausvyrą ir sukibimą.

AKSESUARAI

AKSESUARAI

 • Praktiškumas

 • Apsauga

 • Išorė

 • Vidus

 • Saugumo įranga

 • Ratai

 • Variklio pakaitinimas

 • Audio ir navigacijos