location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

naujienas

Atnaujintas „SUBARU Forester“ atvyko į Lietuvą

Subaru Foresterdaugybę metų buvo vienas iš geriausiai parduodamų visureigių. Šiais metais Foresterbuvo atliktas kosmetinis detalių atnaujinimas, kuriuo buvo patobulinta tiek išorė, tiek vidus. Pirmieji 2016 m. Foresterautomobiliai jau atvyko į Lietuvą.

Daugybę metų pagrindinės „Subaru“ vertybės buvo unikalūs „Boxer“ varikliai ir keturių ratų pavara. Atnaujintas 2016 m. „Forester“ turi visas gerai žinomas ir tradicines „Subaru“ savybes, tačiau taip pat pridėta daugybė kokybę ir patogumą pagerinančių sprendimų.

Atliekant kosmetinį detalių atnaujinimą pakeista priekinės „Forester“ dalies konstrukcija integruojant „Bi-LED“ priekinius žibintus ir dienos šviesos žibintus. Be to, „Forester“ dabar turi į vairą reaguojančius kampinius žibintus, kurie manevruojant geriau apšviečia akląsias vietas. Automobiliui uždėti nauji 17 col. ir 18 col. lengvojo lydinio ratai.

Kaip būdinga „Subaru“, „Forester“ yra labai gerai įrengtas, pradedant nuo pagrindo lygio. Visuose modeliuose įrengta pastovaus greičio palaikymo sistema, VDC stabilumo ir traukos kontrolės sistema, „Bluetooth“ sistema, priekinio ir galinio lango šildytuvas bei suteikiama trijų metų techninio aptarnavimo garantija.

Standartinės įrangos naujovė dabar yra elektra šildomas vairas ir sėdynės – tiek priekinės, tiek galinės. XE modeliai dabar standartiškai turi navigacijos sistemą su jutikliniu ekranu. Visi modeliai, kuruose yra odinis salonas, jau turi sėdynių atminties funkciją.

„Subaru Forester“ įrengta bekelės pagalbos sistema X-MODE, kuri yra standartinė daugelyje „Lineartronic“ automatinės transmisijos modelių. X-MODE bekelės pagalbos sistema skirta variklio valdomumui reguliuoti, simetriškam visų ratų pavaros ir stabdymo veikimui bei sukibimo jėgos valdymo sistemoms stebėti, siekiant pagerinti sukibimą esant sudėtingoms sąlygoms.

Pastebimai pagerintas „Forester“ triukšmo lygis. Sumažintas kelio, vėjo ir variklio skleidžiamas triukšmas. Pakaba taip pat yra suderinta – dabar ji veikia tyliau, todėl važiuojant duobėtu keliu tai beveik nepastebima.

Geros naujienos ir dėl atnaujinto „Forester“ kainos. Nepaisant fakto, kad 2016 m. modelis yra atnaujintas ir jo įranga yra žymiai aukštesnio lygio, „Forester“ kaina prasideda nuo to paties ankstesnio lygio – 23 900 eurų.