location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

naujienas

Visais ratais varomų „Subaru“ automobilių gamybos apimtis pasiekė 15 mln. ribą – Svarbus įvykis 44 metų „Subaru“ gamybos istorijoje

2016 m. kovo mėnuo – reikšminga data „Subaru“ bendrovei: iki šio momento iš viso pagaminta 15 mln. visais ratais varomų (AWD) „Subaru“ automobilių. Toks rezultatas pasiektas praėjus 44 metams nuo „Subaru“ automobilių su AWD sistema gamybos pradžios, kai 1972 m. rugsėjo mėn. pasirodė „Subaru Leone 4WD“ universalas.

Nuo to laiko „Subaru“ nuolat tobulina AWD technologiją ir pagrindines savo automobilių funkcijas, siekdama užtikrinti saugesnes keliones ir suteikti malonesnių vairavimo potyrių.

2015 m. modeliai su AWD sistema sudarė 98 proc. bendros „Subaru“ pardavimų apimties. Visuose keturiais ratais varomuose modeliuose, komplektuojamuose su horizontaliais opoziciniais „Boxer“ varikliais, įrengta unikali simetriškoji „Subaru AWD“ sistema.

Simetriškoji „Subaru AWD“ (All-Wheel Drive) technologija lemia išskirtinį visais ratais varomų automobilių stabilumą ir sukibimą. Dėl simetriškos pavaros su išilgai įrengtu „Boxer“ varikliu užtikrinamas optimalus svorio pasiskirstymas. Šie suderinti konstrukciniai sprendimai leidžia mėgautis puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, tarp kurių minėtinas ir stabilumas važiuojant dideliu greičiu ar atliekant staigius posūkius. Simetriškoji AWD sistema yra viena pagrindinių technologijų, padedančių „Subaru“ įgyvendinti savo užmojį – kelti savo automobilių saugumo ir teikiamo vairavimo malonumo kartelę.

Laikydamasi savo firminio šūkio „Confidence in Motion“ („Patikimas judėjimas“), „Subaru“ bendrovė toliau tobulins automobilių inžinerinius sprendimus ir išskirtinį dizainą, kad savo klientams visame pasaulyje galėtų pasiūlyti nepriekaištingą vairavimo patirtį.