location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

naujienos

„Subaru Forester XT Sport 2017“

„Forester“ per daugybę metų tapo perkamiausiu „Subaru“ modeliu, o nemaža dalis „Forester“ pirkėjų pirmenybę teikia būtent galingąjį variklį su turbokompresoriumi turinčiai „XT“ versijai.

Jei iki šiol „XT“ versiją buvo galima įsigyti tik kartu su prabangia, pilna įranga, tai 2017 m. vasarą prekyboje pasirodys paprastesnės įrangos „Forester XT Sport“ modelis.

„XT Sport“ modelio įrangoje nėra odinių sėdynių ar elektrinio stoglangio, taip pat automobilio galinių durelių langas uždaromas rankiniu būdu. Tačiau yra viskas, ko reikia puikiam važiavimui užtikrinti: tvirtas visureigis, prastas kelio sąlygas palengvinantis „X-Mode“ režimas, prisitaikantys BI-LED priekiniai žibintai ir, žinoma, galingas 240 AG horizontalus opozicinis variklis. O tam tikri kompromisai prabangai reiškia neabejotiną laimėjimą, kalbant apie kainą. Palyginti su prabangesniu „XT“ modeliu, „Forester XT Sport“ pirkėjas sutaupo daugiau nei 4000 eurų.

2 litrų darbinio tūrio 240 AG / 350 Nm variklį su turbokompresoriumi ir tiesioginiu įpurškimu turintis „Subaru Forester XT Sport“ įsibėgėja 0–100 km/h per 7,5 sekundės. Į kainą įskaičiuota ir 8 pavarų „Lineartronic“ automatinė pavarų dėžė bei 3 važiavimo režimų „SI-Drive“ sistema.

„Subaru XT Sport“ modelio kaina yra 30 300 eurų.