location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

Naujienos

Naujojo „Subaru XV“ pristatymas Ženevoje

 

• Visiškai nauja platforma, užtikrinsianti didesnį komfortą, saugą ir vairavimo malonumą

• Naujai sukurtas 2 litrų variklis

• Pagalbinis mechanizmas „X-Mode“, pagerinsiantis važiavimą bekele

• Pagalbinė vairuotojo sistema „Eyesight“, suteikianti geriausią pasaulyje saugą

 

Naujasis „Subaru XV“ yra pirmasis Europoje išleistas modelis, pagamintas naudojant naująją platformą „Subaru Global Platform“. Pagrindiniai naujosios platformos pranašumai – dar didesnė sauga ir tikslesnis naudojimas. Naujajame „Subaru XV“ įrengta „Subaru“ plačiai pripažinta vairuotojo pagalbinė sistema „EyeSight“, jame taip pat yra daugiau prevencinių saugos priemonių nei bet kuriame ankstesniame modelyje. „Subaru Global Platform“ taip pat sukurta aprūpinti alternatyvius maitinimo šaltinius, pavyzdžiui, hibridinę ir visiškai elektrinę pavaras.

Automobilis keliais centimetrais ilgesnis ir platesnis, taigi jo kabinoje dar daugiau vietos.

 

Naujajame „Subaru XV“ iš pradžių bus įrengtas toliau vystomas 2 litrų opozicinis variklis. 80 procentų dalių yra naujos, palyginti su dabartiniu variklio variantu. Naujasis benzininis variklis yra lengvesnis ir labiau tausoja degalus, nors galia padidėjo iki 156 AG. Automatinė transmisija yra „Lineartronic CVT“. Ji suteikia septynias mechanines pavaras, perjungiamas mentėmis ant vairo.

 

Kaip visi „Subaru“ automobiliai, naujasis XV taip pat turi nuolatinę keturių varančiųjų ratų pavarą, o galios pasiskirstymas tarp priekinės ir galinės ašių valdomas aktyvaus sukimo momento paskirstymo visiems ratams sistemos „Active Torque Split“. Siekiant geresnio prieinamumo, naujojo XV 22 centimetrų išilginė prošvaisa ir pagalbinis mechanizmas „X-Mode“ palengvina vairavimą važiuojant prastais keliais.

 

Naujajame „Subaru XV“ gausu saugos priemonių. Vairuotojo pagalbinė sistema „EyeSight“ yra standartinė įranga, į saugos paketą taip pat įeina adaptyviosios ilgosios šviesos, papildomo posūkio apšvietimo šviesos ir daugybė kitų funkcijų.

 

SPECIFIKACIJA

Ilgis: 4 465 mm.

Plotis: 1 800 mm.

Aukštis: 1 595 mm.

Tarpuašis: 2 665 mm.

Išilginė prošvaisa: 220 mm.

Variklis: 2 litrų, 4 cilindrų opozicinis variklis

Galia: 156 AG.

Sukimo momentas: 196 Nm.

Transmisija: simetrinė 4 varančiųjų ratų pavara.

Ratai: 225/55-18.

 

www.subaru-global.com/ms2017/geneva/