location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

Naujienos

Lietuvoje bus galima įsigyti „Subaru WRX STI Final Edition“

Po daugiau nei 20 metų įsimintinos istorijos ir daugybės raliuose bei lenktynėse pelnytų titulų atėjo laikas „Subaru WRX STI“ užbaigti savo nepaprastą kelionę.

Pats paskutinis į Europą importuojamas modelis bus pasiekiamas šį rudenį. Automobilis, kuris vadinsis „Subaru WRX STI Final Edition“, perdirbtas ir patobulintas keliose srityse. Viena iš gerų naujienų taip pat yra tai, kad šis paskutinės versijos legendinis sportinis automobilis bus pasiekiamas ir Lietuvoje.

Legendinis automobilis, kuris visame pasaulyje turi savo gerbėjų klubus, tampa dar malonesnis. Iš išorės pastebėsite perdirbtas priekines stiliaus detales, suteikiančias dar agresyvesnės išvaizdos, bei naujus 19 col. ratlankius. Geltonai dažytos stabdžių apkabos pabrėžia gerokai atnaujintą „Brembo Performance“ stabdžių sistemą, kurioje dabar naudojamos stipresnės vieno bloko 6 stūmoklių apkabos priekyje, vieno bloko 2 stūmoklių apkabos gale ir didesni, išgręžti rotoriai, išdėstyti aplink, kad šiluma būtų geriau išsklaidoma. Naujos stabdžių kaladėlės užtikrina gerokai didesnį paviršiaus plotą, kad stabdyti būtų lengviau ir būtų užtikrintas atsparumas išblukimui.

Reguliuojamas centrinis diferencialas dabar valdomas visiškai elektroniniu būdu ir reaguoja greičiau, kad vairuotojas galėtų dar geriau valdyti automobilį.

„Subaru WRX STI Final Edition“ taip pat pasižymės geresne garso izoliacija ir storesniais stiklais, todėl salone bus tyliau. Atnaujinto stiliaus LED priekiniuose žibintuose veikia posūkių apšvietimo funkcija.

„Alcantara“ sėdynėse jausitės patogiai ir būsite saugiai prisisegę raudonais diržais, kurių stilių įkvėpė lenktynės. Viską apibendrinus, „Subaru WRX STI“ yra geriausios kada nors buvusios formos, kurios pralenkti jau neįmanoma.

Galimų įsigyti „Subaru WRX STI Final Edition“ skaičius bus ribotas.