location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

Naujienos

Ypatinga „Subaru Outback“ versija „Northern Lights“ jau netrukus ir Lietuvoje

Kovą bus pristatyta ypatinga „Subaru Outback“ serija „Northern Lights“. Tai ypatingas modelis, kurio bus pagamintas tik ribotas kiekis, jo dizainas yra įkvėptas šiaurės pašvaistės švytėjimo.

„Outback“ modelis „Northern Lights“ išsiskiria 18 colių juodais lengvojo lydinio ratlankiais ir stogo laikikliais, grotelėmis su žaliomis detalėmis ir žaliomis siūlėmis dekoruotu interjeru. Specialus modelis siūlomas trijų spalvų: juodos, baltos ir tamsiai pilkos.

Gausi ypatingo modelio įranga atitinka „Outback Summit“ lygį. Į standartinį paketą įeina navigacijos įranga, pagalbinė vairavimo sistema „Eyesight“ su adaptyvia pastovaus greičio palaikymo sistema, elektra valdomos galinės durys, dviejų zonų klimato kontrolės įrenginys, šildomos priekinės ir galinės sėdynės bei vairas, parkavimo kameros, lietaus jutiklis, LED priekiniai žibintai, 7 saugos pagalvės, aktyvios galvos atramos ir daug kitų įrenginių.

Erdviame šio ypatingo modelio salone – šiuolaikiškas, daug galimybių suteikiantis multimedijų įrenginys. Pramogų sistema su 8 colių jutikliniu ekranu, turinti „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“, gali būti sujungta su visais šiuolaikiniais išmaniaisiais prietaisais. 

Kaip ir kiti „Subaru“ automobiliai, ypatingas „Outback“ modelis „Northern Lights“ turi nuolatinę simetrišką visų varomųjų ratų sistemą, unikalų „Boxer“ variklį, jam suteikiama nemokama 3 metų techninė priežiūra. Be abejo, yra ir talpi bei funkcionali bagažinė, aukšta prošvaisa, o išlaikymo sąnaudos protingos.

„Subaru Outback“ automobilio „Northern Lights“ kaina 36 500 eurų.

svart2_thumb.png

„Subaru Outback“ „Norhern Lights“ techniniai duomenys
Matmenys (I / P / A), mm: 4820 / 1840 / 1605
Ratų bazė, mm: 2745
Prošvaisa, mm: 200
Maks. priekabos masė, kg: 2000
Variklis: 2,5 litrų natūralaus oro padavimo „Boxer“ variklis
Pavarų dėžė:   „Lineartronic CVT“  
Keturių ratų pavaros tipas: AWD sistema su aktyviu sukimo momento paskirstymu