Labiausiai patenkinti Švedijos automobilių savininkai vairuoja „Subaru“

Neseniai publikuotos „AutoIndex 2020“, didžiausios Skandinavijoje atliktos klientų pasitenkinimo apklausos rezultatai parodė, kad „Subaru“ savininkai yra labiausiai patenkinti savo automobilio pasirinkimu.

„AutoIndex“ – didžiausia ir populiariausia vartotojų apklausa Skandinavijoje. Kasmet daugiau nei 14 000 asmenų atsako į daugiau nei 100 klausimų apie savo automobilį, automobilių atstovą ir techninės priežiūros centrus.  „AutoIndex“ rezultatai įdomūs tuo, kad apklausoje savo automobilius vertina tik privatūs asmenys. Vertinimą pateikia tik tie, kurie įsigijo automobilį savo lėšomis. Galima pagrįstai teigti, kad šie žmonės klausimus svarsto šiek tiek rimčiau.

Į šių metų ataskaitą įtraukti 23 automobilių prekių ženklai. Pirmoji vieta atiteko „Subaru“ prekės ženklui – šios markės automobilių savininkai yra labiausiai patenkinti savo pasirinkimu.

„AutoIndex 2020“ penketukas:

  1. „Subaru“
  2. „Honda“
  3. „Toyota“
  4. „Mercedes“
  5. „Volvo“

„Subaru“ rezultatai „AutoIndex“ apklausoje yra puikūs – per paskutinius 14 metų „Subaru“ buvo vienintelis automobilių prekės ženklas, išlaikęs savo pozicijas pirmajame trejetuke. Iš viso šešis kartus užėmė pirmą vietą, septynis kartus – antrą ir kartą – trečią.

„Vis daugiau žmonių šiais laikais renkasi „Subaru“. „Rezultatai rodo, kad mums pavyko pateisinti šiuos didelius mūsų klientų lūkesčius. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo pasiekimu, tačiau suprantame, jog teks dar daugiau stengtis, kad išlaikytume savo pozicijas“, – teigė „Subaru Nordic AB“ generalinis direktorius Christeris Blomdellis.