Naujasis „Subaru Forester“ skina apdovanojimus

 

EE_ncap_news.png

 

Apdovanojimai naujajam „Subaru Forester“ byra kaip iš gausybės rago! Dar tik vasario vidurys, tačiau „Subaru Forester“ šiais metais jau spėjo pelnyti tris apdovanojimus.

Didžiausio Jungtinėje Karalystėje žurnalo apie automobilius „4x4 Magazine“ vertinimo komisiją ypač sužavėjo „Forester“ saugos įrangos gausa bei jo važiavimo keliu ir bekele charakteristikos. Naująjį „Forester“ žurnalas pripažino geriausiu metų mažuoju visureigiu.

„Nauja globali „Subaru“ platforma yra tikra dovana. Dėl šios platformos naujasis „Forester“ išsiskiria erdvesniu salonu nei iki šiol ir yra be galo smagus vairuoti. Be to, tai vienas saugiausių šeimyninių automobilių pasaulyje. Tikrai yra kuo didžiuotis“, – teigė „4x4 Magazine“ redaktorius Alanas Kiddas.

Už savo išskirtinę vairuotojo stebėjimo sistemą „Subaru Forester“ pelnė žurnalo „What Car?“ apdovanojimą „Technology Award“. Ši nauja sistema, naudodamasi veido atpažinimo technologija, fiksuoja sumažėjusią vairuotojo dėmesio koncentraciją ir perspėja jį, kad susikauptų. Be to, sistema gali atitinkamai nustatyti vairuotojo sėdynę, galinio vaizdo veidrodėlius ir oro kondicionierių (iki penkių registruotų naudotojų).

Anot žurnalo, „Subaru“ vairuotojo stebėjimo sistema yra pažangiausia tokio tipo technologija ir atlieka svarbią funkciją užtikrinant bendrą automobilio saugumą. 

„Šie du nauji apdovanojimai kartu su „Euro NCAP“ skirtu saugiausio visureigio titulu byloja apie „Subaru“ pasiryžimą gaminti svarbius automobilius, kurie atneštų teigiamų pokyčių. Mes tebesame atsakingi už „Subaru“ savininkų ir jų šeimų saugumą kelyje“, – tvirtino Ringo Rahumeelis iš „Subaru Nordic“.