location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

BOXER VARIKLIAI

atgal į Forester X-Line

TECHNOLOGIJA, KURIA GALITE PASITIKĖTI SUBARU BOXER VARIKLIS

Nedaugelis kitų SUV visureigių kelia tiek pasitikėjimo ir paklūsta vairo judesiams kaip FORESTER X-LINE, ir pagrindinė to priežastis glūdi jo viduje. Tai – SUBARU BOXER variklis. Horizontalios opozicinės konfigūracijos SUBARU BOXER variklio stūmokliai išdėstyti 180 laipsnių kampu, tad variklis yra žemesnis ir plokštesnis nei kitų tipų varikliai. Todėl šio variklio ir apskritai automobilio svorio centras yra arčiau kelio, o pusiausvyra – geresnė. Be to, priešingomis kryptimis judantys stūmokliai mažina vibraciją.

Didesnis stabilumas

Kadangi variklis plokštesnis, o jo padėtis yra žemesnė važiuoklės atžvilgiu, SUBARU FORESTER yra stabilesnis ir atsparesnis šoniniam judėjimui nei kitų konstrukcijų automobiliai.

Didesnis stabilumas

Ilgaamžiškumas

Plokščiai variklio konstrukcijai būdingas tvirtumas ir pusiausvyra, lemianti mažesnę vibraciją nei V tipo ar vienaeiliuose varikliuose, todėl šis variklis yra patvaresnis ir patikimesnis.

Ilgaamžiškumas

 

 

 

SUBARU BOXER 2,0 LITRŲ DOHC BENZININIS

DIDŽIAUSIAS GALINGUMAS:
150 AG (110 kW) / 6200 aps./min

DIDŽIAUSIAS SUKIMO MOMENTAS:
198 Nm (20,2 kgfm) / 4200 aps./min

VIDUTINĖS DEGALŲ SĄNAUDOS:
7,4 l/100 km* 

VIDUTINĖ CO2 EMISIJA:

168 g/km* 

 

*Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos pagal reglamentus EC 2017/1153. .