location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
Versija

Versija

VersijaKainaTransmisija
1.6i Base 19 990  Lineartronic
1.6i Active 23 750  Lineartronic

360°

360°

Laipsnių kampu

Crystal White Pearl
Išorė

Išorė

GYVYBINGAS, ĮVAIRIAPUSIS IR STILINGAS. TOKS PAT KAIP IR JŪS.

Smagioje vairuoti ir akį džiuginančioje IMPREZA sumaniai susipina techniniai parametrai, meistriškumas ir sauga, kurie leidžia patirti malonius pojūčius. Kiekvienas posūkis, paviršius ar stiliaus sprendimai yra užkoduoti ir formoje, ir funkcionalume; tam yra aiški ir konkreti priežastis. Tai pažangi, pakitusi SUBARU dizaino išraiška – atnaujintas simbolis to, ką visuomet įkūnijo IMPREZA.

IŠORĖS  ĮRANGA

Vidus
 • Vidus
 • Technologijos
 • Funkcionalumas
 • 360°
Vidus

Vidus

STILIUS, KOMFORTAS IR MALONUMAS KIEKVIENAM.

Tylus salonas su glotniais, reljefiniais paviršiais ir gerai apgalvotomis detalėmis – tai naujas tobulumo lygis, kurį pasiekusi IMPREZA drąsiai veržiasi į priekį. IMPREZA elegantiškas ir sportiškas dizainas liko nepakitęs, o salone jaučiama didesnė erdvė. Visi keleiviai tikrai mėgausis IMPREZA erdviomis sėdimomis vietomis priekyje ir gale net ir ilgose kelionėse.

VIDAUS ĮRANGA

Technologijos

Vidus

BENDRAUKITE. JAUSKITE RYŠĮ.

IMPREZA įrengta informacinė-pramoginė sistema, kuri padės palaikyti ryšį, kur bekeliautumėte. Jungtis tarp priekinio ekrano, informacinio skydelio ir daugiafunkcio ekrano padeda užtikrinti didesnį patogumą, saugumą ir malonumą.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Funkcionalumas

Vidus

ĮVAIRIAPUSIS DIZAINAS VISKAM,KĄ MĖGSTATE VEIKTI.

Ambicingoms asmenybėms bagažas yra svarbus. IMPREZA automobilyje yra pakankamai erdvės sutalpinti viską, ko jums prireiks mėgstamai veiklai, darbui ar žaidimams. IMPREZA, turinti gana erdvų bagažo skyrių, kuriame telpa bent 3 golfo krepšiai, skatina kuo daugiau pasisemti iš gyvenimo ir pasinaudoti kiekviena galimybe, kad mažiau laiko sugaištumėte planavimui ir daugiau jo skirtumėte veiklai.

360°

Vidus

Kai kuri pavaizduota įranga gali būti neparduodama Lietuvoje.
EyeSight

EyeSight

GERIAUSIA PASAULYJE SUBARU PAGALBOS VAIRUOTOJUI TECHNOLOGIJA

SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų, todėl dedame visas pastangas rūpindamiesi, kad nelaimė neįvyktų. Štai kodėl sukūrėme „EyeSight“*1 – naujovišką SUBARU pagalbinę vairavimo sistemą. „EyeSight“, tarsi antroji pora kelią stebinčių akių, naudoja dvi stereokameras, fiksuojančias trimačius spalvinius vaizdus su beveik žmogaus akiai prilygstančia vaizdų atpažinimo geba.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Technologijos
 • Boxer varikliai
 • Simetriška AWD
 • Transmisija
Boxer varikliai

Technologijos

Pagrindinės SUBARU technologijos, identifikuojančios SUBARU prekės ženklą, suteikia unikalų vairavimo pojūtį, kuris būdingas tik SUBARU. Šios pagrindinės sistemos užtikrina SUBARU automobilių atitiktį techninės charakteristikos, komforto, saugumo ir patikimumo standartui, kartu leidžia tesėti pažadą padėti visiems keleiviams pajausti kelionės malonumą ir pasinerti į ramybę. Boxer arba horizontalusis opozicinis variklis sukonfigūruotas taip, kad cilindrai vienas link kito judėtų horizontaliai. SUBARU daugiau nei 50 metų naudoja tik SUBARU BOXER variklį dėl daugelio jo pranašumų prieš kitų tipų variklius, nes jis užtikrina automobilių ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Daugiau apie BOXER variklį
Simetriška AWD

Technologijos

SUBARU simetriškoji visų varomųjų ratų sistema paskirsto variklio galią visiems ratams, todėl padidėja sukibimas šlapiame, slidžiame kelyje. Išdėstyta horizontaliai simetriškai, ši sistema, pasižyminti puikiai subalansuotu žemu svorio centru, suteikia daugiau stabilumo ir saugumo vairuojant.

 
Transmisija

Technologijos

„Lineartronic“ transmisija prisitaiko prie bet kokio sukimo momento, ji sklandžiai bei nejuntamai perjungia pavaras, užtikrindama didžiausią variklio efektyvumą, o kartu ir veiksmingą ir sklandų greitėjimą, gerus techninius parametrus ir mažesnes kuro sąnaudas. Ji montuojama kartu su SUBARU aktyviojo sukimo momento paskirstymo visų varomųjų ratų sistema. Nustatytasis jos sukimo momentas (kai galia priekiniams ir galiniams ratams paskirstoma atitinkamai 60 % ir 40 %) tolygiai pakoreguojamas (galia paskirstoma santykiu 50/50) pagal sukibimo sąlygas realiuoju laiku.

Saugumas
 • SAUGUMAS
 • Euro NCAP
SAUGUMAS

Saugumas

IŠNAUDOKITE LAIKĄ. MĖGAUKITĖS VISAVERČIU GYVENIMU.

Kur bekeliautumėte ir ką bedarytumėte, jums ir jūsų keleiviams IMPREZA užtikrins saugumą ir funkcionalumą. Pagrindine SUBARU technologija pagrįsta IMPREZA komfortą ir ramybę vienodai suteikia ir vairuotojams, ir keleiviams. Patikima jūsų gyvenimo kompanionė IMPREZA įkvepia pasitikėjimo, kad ir kas lauktų ateityje.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Euro NCAP

Saugumas

SAUGIAUSIAS MAŽAS ŠEIMOS AUTOMOBILIS
PAGAL „EURO NCAP“

 


SUTEIKITE SAVO KELIONEI ASMENIŠKUMO

IMPREZA savitumą įkūnija unikalus jo dizainas.
Tačiau, jei norite, naudodami įvairiausius aksesuarus galite
suteikti jam dar daugiau savitų bruožų.

Aksesuarai

Aksesuarai

 • Transportavimas

 • Praktiškumas

 • Apsauga

 • Išorė

 • Vidus

 • Saugumo įranga

 • Ratai

 • Variklio pakaitinimas