location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

BOXER VARIKLIAI

„SUBARU“ PASAULINĖ PLATFORMA (SGP)

SUBARU pasaulinė platforma (angl. Subaru Global Platform, SGP) – tai pagrindinė platforma, naudojama naujos kartos SUBARU automobiliuose. Jos dėka visapusiškai padidėja saugumas, pagerėja automobilio veikimas ir užtikrinamas toks pojūtis, kurį galite patirti tik vairuodami SUBARU. Ji – SUBARU ateitis, teikianti dar daugiau malonumo ir ramybės visiems vairuotojams ir keleiviams.

DIDESNIS STABILUMAS

Kadangi variklio blokas yra plokštesnis ir įrengtas žemiau važiuoklės atžvilgiu, IMPREZA yra stabilesnis ir atsparesnis šoniniam judėjimui nei kitų konstrukcijų automobiliai.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Plokščiai variklio konstrukcijai būdingas tvirtumas ir pusiausvyra, lemianti mažesnę vibraciją nei „V“ tipo ar 4 cilindrų vienaeiliuose varikliuose, todėl šis variklis yra patvaresnis ir patikimesnis.

Brošiūroje pavaizduoti automobiliai yra skirti tarptautinei rinkai ir gali būti pavaizduoti su įranga, kuri neparduodama Lietuvoje.