location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
Versija

Versija

GT/GT-N

VersijaKainaTransmisija
GT 25 990 € Lineartronic
GT-N 28 890 € Lineartronic

GT-S

VersijaKainaTransmisija
GT-S 31 490 € Lineartronic
360°

360

Laipsnių kampu

Crystal Black Silica
Išorė

Išorė

Atraskite dizaino ir technologijų derinį, kurio forma ir funkcijos yra lygiavertės. Kaip tik tai įkūnija naujasis LEVORG, stebinantis naudingu funkcionalumu ir akį veriančia estetika.

IŠORĖS  ĮRANGA

Vidus
 • Vidus
 • Komfort
 • Funkcionalumas
 • 360°
Vidus

Vidus

Salone siekėme sukurti ne šiaip „interjerą“, bet jūsų asmeninę erdvę. LEVORG salonas yra tarsi komfortiška jūsų darbo, namų ar bet kokia kita asmeninė erdvė, kurioje praleidžiate daug laiko ir kuri, regis, kvieste kviečia paliesti viską pirštais, patogiai atsilošti ir atsipalaiduoti. Kurdami šią erdvę naudojome kokybiškas medžiagos, kurios tikrai išlaikys laiko išbandymus. Tai vieta, kur viskas dvelkia skoninga klasika, sužadinančia maloniausius jausmus.

VIDAUS ĮRANGA

Komfort

Vidus

Technologijos turi padėti gyventi paprasčiau, ne sudėtingiau. Važiuojant su LEVORG, viskas yra paprasčiau, nes jame rasite tai, kuo gyvenate kasdien – pramogas, reikiamą informaciją, ryšį, tačiau vairuotojo dėmesio centre visada išliks tai, kas svarbiausia – saugiai nuvykti ir parvykti.

Funkcionalumas

Vidus

LEVORG yra pirmiausia skirtas visiems, kurie siekia gyvenimo pilnatvės. Todėl šis automobilis pakankamai universalus – jo erdvus ir lanksčiai pritaikomas bagažo skyrius tarsi kviečia aktyviai poilsiauti, atsiduoti aistringiems pomėgiams, užsiimti sportu ir tuo, dėl ko verta gyventi.

360°

Vidus

 

eyesight

eyesight

SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų, todėl dedame visas pastangas rūpindamiesi, kad nelaimė neįvyktų. Štai kodėl sukūrėme „EyeSight“*1 – naujovišką SUBARU pagalbinę vairavimo sistemą. „EyeSight“, tarsi antroji pora kelią stebinčių akių, naudoja dvi stereokameras, fiksuojančias trimačius spalvinius vaizdus su beveik žmogaus akiai prilygstančia vaizdų atpažinimo geba. Iš abiejų kamerų vaizdų tiksliai nustatydama pavidalą, greitį ir atstumą, sistema aptinka ne tik automobilius, bet ir motociklus, dviračius bei pėsčiuosius.*2 Pastebėjusi galimą pavojų, sistema įspėja vairuotoją ir prireikus net įjungia stabdžius, kad padėtų išvengti nelaimės. Šios „EyeSight“ saugos užtikrinimo funkcijos palengvina vairuotojo naštą ir sustiprina Levorg važiuojančių saugumo jausmą.

Skaityti daugiau apie eyesight

Technologijos
 • boxer varikliai
 • Simetriška AWD
 • Transmisija
boxer varikliai

Technologijos

Horizontalios opozicinės konfigūracijos SUBARU BOXER variklio stūmokliai išdėstyti 180 laipsnių kampu, tad variklis yra žemesnis ir plokštesnis nei kitų tipų varikliai. Todėl šio variklio ir apskritai automobilio svorio centras yra arčiau kelio, o pusiausvyra – geresnė. Be to, priešingomis kryptimis judantys stūmokliai mažina vibraciją.

Daugiau apie BOXER variklį

Simetriška AWD

Technologijos

Simetriškoji visų varomųjų ratų sistema ne šiaip sau pripažinta visame pasaulyje. Pasunkėjus kelio sąlygoms, kai kiti automobiliai ima „klupti“, ši sistema užtikrina kontrolę ir sutelktumą, lygiai paskirstydama variklio galią visiems keturiems ratams. Pranašumai išryškėja akimirksniu – geresnė kontrolė posūkiuose, geresnė trauka slidžiame kelyje ir staigesnis pagreitėjimas. Vairuotojas iškart pajunta, kad vairuoti šį automobilį yra lengviau, saugiau ir maloniau.

Skaityti daugiau apie simetrišką AWD
Transmisija

Technologijos

Prieš daugelį metų išleistas pirmasis SUBARU lengvasis automobilis su visų varomųjų ratų sistema tapo didžiule naujiena. Po šio įvykio pasaulis ėmė kitaip vertinti šią AWD technologiją. Šiandien istoriją tęsia „Lineartronic CVT“ – naujojo LEVORG pažiba – akimirksniu reaguojanti ir lengva transmisija, kuri tikslumu ir miklumu laužo nusistovėjusius standartus.

Skaityti daugiau apie transmisijos
Saugumas
 • Aktyvus saugumas
 • Pasyvus saugumas
Aktyvus saugumas

Saugumas

Didelė dalis įrangos, lemiančios smagius potyrius vairuojant LEVORG, taip pat padeda apsaugoti vairuotoją ir keleivius. Kadangi valdymas labiau prognozuojamas, kontrolė geresnė, o matomumas didesnis, vairuotojai turi daugiau galimybių išvengti incidentų, kol jie dar netapo liūdna tikrove.

Skaityti daugiau aktyvus saugumas

Pasyvus saugumas

Saugumas

LEVORG vairuotoją ir keleivius saugo daugelis pažangių sistemų bei funkcijų – tai apgalvotai išdėstytos saugos oro pagalvės, aktyviosios galvos atramos priekinėse sėdynėse, įtraukiami pedalai bei 3 taškuose tvirtinami saugos diržai. Visai tai tiesiogiai apsaugo vairuotoją ir keleivius.

Skaityti daugiau pasyvus saugumas


Suteikite automobiliui savitumo

Nors kiekvieno LEVORG įranga tikrai gausi,
SUBARU aksesuarais galėsite dar labiau pritaikyti šį automobilį prie savo gyvensenos ir stiliaus.
Kokybiški SUBARU aksesuarai puikiai tinka jūsų LEVORG
ir suteikia daugiau patogumų, papildomų funkcijų ir savitumo.

Aksesuarai

Aksesuarai

 • Transportavimas

 • Praktiškumas

 • Apsauga

 • Išorė

 • Vidus

 • Saugumo įranga

 • Ratai

 • Variklio pakaitinimas