location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

AKTYVIOJI SAUGA

Atgal Levorg

AKTYVIOJI SAUGA

kad išvengtumėte nelaimės

01: simetriškoji visų varomųjų ratų sistema

02: automobilio dinamikos valdymo sistema

03: traukos kontrolės sistema

04: padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS)

05: pažangus saugos paketas

06: pagalbinė stabdymo sistema

Automobilio dinamikos valdymo sistema

Automobilio dinamikos valdymo sistema

naudodama įvairių jutiklių perduodamus duomenis, ši sistema stebi ir analizuoja, ar automobilis laikosi vairuotojo pasirinktos trajektorijos. Jei važiuojant automobilio stabilumas pakimba ant plauko, sukimo momento paskirstymas ratams, variklio galia ir visų ratų stabdžių veikimas automatiškai sureguliuojami taip, kad padėtų vairuotojui suvaldyti automobilį.

Pažangus saugos paketas

Pažangus saugos paketas

Orientacijai ir matomumui pagerinti skirtas pažangus saugos paketas turi dvi naujoviškas sistemas – pagalbinę ilgųjų šviesų sistemą (HBA) ir SUBARU automobilio gale aptikimo sistemą (SRVD). HBA sistema gali automatiškai perjungti ilgąsias ir trumpąsias šviesas pagal kelio sąlygas, pavyzdžiui, atsižvelgdama greitį ir priešais atvažiuojančias transporto priemones, todėl geresnis matomumas užtikrinamas ne tik jums, bet ir kitiems vairuotojams. Įtaisyti SRVD sistemos jutikliai perspėja apie jūsų aklosiose zonose esančias kitas transporto priemones, kad galėtumėte saugiau persirikiuoti. Be to, SRVD perspėja apie galimą susidūrimo pavojų, jei kelyje, į kurį įvažiuojate atbuline eiga, vyksta eismas.

Stabdžiai

Stabdžiai

kiekvienas iš 4 ratų stabdančių diskinių stabdžių yra su lengva aliuminine galine apkaba, užtikrinančia stiprų, laipsnišką stabdymą. Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) veikia kartu su elektronine stabdymo jėgos paskirstymo sistema, paskirstančia stabdymo slėgį priekiniams ir užpakaliniams ratams. Kilus pavojui, geresnį ir kontroliuojamą LEVORG stabdymą užtikrina pagalbinė stabdymo sistema ir stabdžių veikimo koregavimo sistema.