location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

PASYVIOJI SAUGA

Atgal Levorg

PASYVIOJI SAUGA

kai nelaimės išvengti neįmanoma

07: saugos oro pagalvės

08: aktyviosios galvos atramos priekinėse sėdynėse

09: galvos atramos visose sėdynėse

10: tvirtų žiedinių kėbulo rėmų konstrukcija

11: trijuose taškuose tvirtinami visų gale sėdinčių keleivių saugos diržai

12: saloną apsauganti konstrukcija

Saugos oro pagalvės

Saugos oro pagalvės

įvykus susidūrimui, vairuotoją ir keleivius saugo standartinės saugos įrangos arsenalas, apimantis priekines bei priekines šonines saugos oro pagalves, saugos oro užsklandas ir kelių srities saugos oro pagalves. Priekiniai saugos diržai yra su reguliuojamo aukščio įtempikliais, tvirtai sulaikančiais keleivius, ir apkrovos ribotuvais, susilpninančiais krūtinę spaudžiančias jėgas. Įvykus susidūrimui iš užpakalio kaklo sužalojimų tikimybę padeda sumažinti tvirti priekinių sėdynių rėmai bei galvos atramos ir tokie elementai kaip energiją sugeriančios vidinės sėdynių spyruoklės.

Tvirtų žiedinių kėbulo rėmų konstrukcija

Tvirtų žiedinių kėbulo rėmų konstrukcija

tvirtų žiedinių kėbulo rėmų konstrukcija yra tarsi LEVORG vairuotojo ir keleivių šarvai. Tai į salono stogą, duris, statramsčius ir grindis integruotas saugos karkasas. Dėl šios ypač tvirtų medžiagų konstrukcijos ir apgalvoto išdėstymo susidūrimo metu patiriamo smūgio energija nukreipiama nuo vairuotojo bei keleivių ir veiksmingai išsklaidoma. Nors padidinus sukamąjį standumą, konstrukcija tapo dar tvirtesnė, visas rėmas vis tiek išliko lengvas.

Saloną apsauganti konstrukcija

Saloną apsauganti konstrukcija

SUBARU tradiciškai siekia viršyti standartinius saugos reikalavimus, ir LEVORG šiuo atžvilgiu nėra išimtis. Siekiant tobulos saugos, reikia mąstyti nešabloniškai. Todėl LEVORG rėmas ir važiuoklė buvo suprojektuoti taip, kad, įvykus susidūrimui iš priekio, SUBARU BOXER variklis ir pavarų dėžė saugiai palįstų po grindimis, o ne patektų į saloną. Tai dar viena ypatybė, kuri suteiks daugiau pasitikėjimo važiuojant LEVORG.