location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

SIMETRIŠKA AWD

Atgal Levorg

Simetriška visų varomųjų ratų sistema: keturi sąlyčio taškai

Pakaba – pritaikyta jūsų sąlygoms

LEVORG nepriklausoma keturių ratų pakaba slopina vibracijas bei smūgius, todėl vairuotojas jaučiasi saugiau, labiau pasitiki automobiliu ir geriau „jaučia“ kelią. Toks vairavimas suteikia malonios energijos.

Automobilio dinamikos valdymo sistema su aktyviąja sukimo momento krypties sistema

Automobilio dinamikos valdymo sistema gauna įvairių jutiklių perduodamus duomenis ir taip stebi bei analizuoja automobilio judėjimą pagal vairuotojo judesius ir važiavimo sąlygas. Tam, kad vairuotojas lengviau išlaikytų kontrolę, automobilio dinamikos valdymo sistema sureguliuoja AWD sukimo momento paskirstymą, variklio galią ir stabdymo jėgą kiekvienam ratui. Taip automobilio elgsena tampa labiau prognozuojama, o vairavimas – saugesnis. Automobilis tiksliau reaguoja į vairo judesius ir yra geriau kontroliuojamas, nes aktyvioji sukimo momento krypties sistema strategiškai kontroliuoja stabdymo jėgą, posūkyje nukreipdama sukimo momentą į išorinius ratus.

Simetriška visų varomųjų ratų sistema