location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

VISIŠKAI NAUJAS „FORESTER“

- Jau greitai Lietuvoje! 

VISIŠKAI NAUJAS „FORESTER“

- Jau greitai Lietuvoje! 

NAUJASIS FORESTER

NAUJASIS FORESTER

 

Pristatome naujutėlį „Forester“. Visiškai atnaujinus vidaus ir išorės dizainą, pasiektas kitas „Forester“ komforto, saugumo ir universalumo lygis, kurį įvertinsite kasdienėje kelionėje – jis neabejotinai paskatins jus nesustoti ir ieškoti naujų nuotykių.

Vairuodami tvirto, kompaktiško kėbulo, manevringą, bet kartu erdvų ir patogų viduje „Forester“, jūs nebesuksite sau galvos, nes būsite tikri, kad visi puikiai leidžia laiką.

 

Išbandykite pirmieji Susisiekite su artimiausia „Subaru“ atstovybe
Galerija

Daugiau straipsnių

VERSIJA

VERSIJA

Versija Kaina Transmisija
Base 32 900 € Lineartronic
Active 35 900 € Lineartronic
Ridge 37 900 € Lineartronic
Summit 39 900 € Lineartronic
e-BOXER

e-BOXER

 

Naujos kartos „Subaru“ galios sistema

 

Ją sudaro pagalbinė variklio sistema „Motor Assist“ su dviem esminėmis „Subaru“ technologijomis: „Boxer“ tipo varikliu ir S-AWD sistema. Naujasis e-BOXER pasižymi tuo pačiu žemo sunkio jėgos centru ir pasiteisinusios simetriškos nuolatinės visų varomųjų ratų sistemos pusiausvyra ir efektyvumu.

Šis kompaktiškas, bet galingas variklis įmontuotas šalia automobilio sunkio jėgos centro, o baterija ir kitos dalys išdėstytos virš galinės ašies. Dar labiau pažeminus sunkio jėgos centrą ir geriau nei benzinu varomame modelyje subalansavus automobilio masės pasiskirstymą tarp priekinės ir galinės ašių, naujasis e-BOXER dirba dar našiau ir lanksčiau neaukojant saugumo.

Hibridas – tai „Subaru“ pasirinktas kelias.
 

VIDUS

VIDUS

Komfortas, kuriuo mėgaujasi kiekvienas

 

Atnaujintas „Forester“ užtikrina komfortą kiekvienam keleiviui, sėdinčiam bet kurioje vietoje. Jo patogumas matomas dar net neįlipus į automobilį – durelės specialiai sukonstruotos taip, kad kiekvienas galėtų lengvai įlipti į automobilį ir iš jo išlipti.

Atsidūrę viduje pastebėsite, kad salonas tapo didesnis ir erdvus, čia apstu patogumo jausmą sukuriančių detalių, tokių kaip kišenės sėdynių atlošuose ir galinė vėdinimo sistema. Salone tylu, garso izoliacija slopina nepageidaujamą kelio triukšmą ir vibraciją, todėl visi gali kartu kokybiškai leisti laiką kelyje.

 

Užsiregistruokite šiandien!


 

Galerija

Daugiau straipsnių

X-MODE

X-MODE

Charakteristikos, kuriomis galite pasikliauti. Pajėgumas, kurį galite jausti

 

Atnaujintas, paklusnus ir išskirtinai komfortabilus „Forester“ leidžia jums prie vairo jaustis užtikrintai, jį vairuoti vienas malonumas. Net ir SUV tipo automobilio aukščio „Forester“ posūkiuose išlieka stabilus.

Jis buvo kruopščiai sukurtas, kad ilgesnėse kelionėse mažiau vargintų ir visi juo keliaujantys mėgautųsi kiekviena akimirka kelyje. Visuose modeliuose dabar įrengta simetriška nuolatinė visų varomųjų ratų sistema ir patobulinta X-MODE funkcija, todėl dabar bet kurį tašką pasieksite jausdamiesi patogiai ir nesukdami sau galvos.
 

IŠORĖ

Daugiau straipsnių

Norite būti pirmas

Norite būti pirmas

 

Būkite tarp pirmųjų, išbandžiusių  naująjį „Forester“

 

Patobulinus hibridinę technologiją ir įdiegus ją į „Subaru“ DNR kartu su pagalbine variklio sistema „Motor Assist“, jūs gaunate tai, ką geriausio gali pasiūlyti abi technologijos.

Tai taip pat naudingiau šiuolaikiniam pasauliui.

 

Užsiregistruokite šiandien!