location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

OUTBACK

 

Kainos Specifikacijos

OUTBACK

 

Kainos Specifikacijos

Galerija

Versija

Versija

Versija Kaina Transmisija
2.5i Base 31 990 € Lineartronic
2.5i Ridge 33 990 € Lineartronic

Versija Kaina Transmisija
2.5i Summit 37 990 € Lineartronic
360°

360°

Laipsnių kampu

Wilderness Green
IŠORĖ

IŠORĖ

DAUGIAU NIEKAS JŪSŲ NESULAIKYS

Planuokite drąsiai. OUTBACK beveik bet kokiu keliu nuveš jus kur panorėsite, o į degalinę užsukti reikės rečiau, nes patobulinto SUBARU BOXER variklio degalų sąnaudos mažiausios iš visų tos pačios klasės automobilių. Be to, ryžtingai atrodančio ir galiūno savybių turinčio OUTBACK patvarumas leidžia išsukti iš įprasto kelio ir prasiskinti naują. Patirkite dar daugiau nuotykių – OUTBACK įkvepia pasitikėjimo ir gali nuvežti jus bemaž visur, kur tik panorėsite. Šio modelio stilius išryškina ryžtingą tvirtumą, o patobulintas salonas išsiskiria įmantria apdaila ir pažangių technologijų teikiamomis galimybėmis. Neabejokite – OUTBACK yra lengvai valdomas ir labai komfortiškas automobilis.

IŠORĖS  ĮRANGA

 

VIDUS
 • Vidus
 • Technologijos
 • Patogumas
 • Funkcionalumas
 • 360°
Vidus

VIDUS

MĖGAUKITĖS KIEKVIENA AKIMIRKA

Svetingame OUTBACK salone lengva atsipalaiduoti. Jauki apdaila ir prieinamos technologijos sukuria ypač patogią aplinką, o apgalvotai išdėstytos daiktų laikymo vietos patenkins įvairiausius poreikius.

VIDAUS ĮRANGA

Technologijos

VIDUS

INTUITYVIOS TECHNOLOGIJOS, TEIKIANČIOS DAUGIAU GALIMYBIŲ.

Tegu jūsų dienos būna gražesnės viena už kitą. Išmoningu dizainu apgaubtos OUTBACK technologijos yra puikiai suderintos ir pritaikytos jūsų poreikiams. Visos jų galimybės pateikiamos 7 colių įstrižainės centriniame jutikliniame ekrane ir prietaisų skydo viduryje esančiame LCD ekrane. Be to, galima rinktis aukščiausios klasės garso sistemą su 12 „Harman / Kardon“ garsiakalbių*2 arba standartinę garso sistemą su šešiais garsiakalbiais. Visa OUTBACK informacijos ir pramogų sistema suderinama su išmaniaisiais telefonais, todėl lengva palaikyti ryšį.*1

SUŽINOKITE DAUGIAU

Patogumas

VIDUS

JŪSŲ POREIKIAMS PRITAIKYTAS SALONAS

Svetingame OUTBACK salone lengva atsipalaiduoti. Jauki apdaila ir prieinamos technologijos sukuria ypač patogią aplinką, o apgalvotai išdėstytos daiktų laikymo vietos patenkins įvairiausius poreikius.

Funkcionalumas

VIDUS

PAŽANGŪS SPRENDIMAI.

OUTBACK išplės jūsų gyvenimo ribas – dideliame bagažo skyriuje telpa keturi 80 litrų talpos lagaminai, o plokščios grindys leidžia lengvai sudėti ir kitus daiktus. Galite akimirksniu pakeisti sėdynių konfigūraciją – nulenkę 60/40 santykiu padalijamas galines sėdynes sutalpinsite net stambius daiktus ir įvairiai susodinsite keleivius.

360°

VIDUS

Kai kuri pavaizduota įranga gali būti neparduodama Lietuvoje.
EYESIGHT

EYESIGHT

SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų, todėl dedame visas pastangas rūpindamiesi, kad nelaimė neįvyktų. Štai kodėl sukūrėme „EyeSight“*1 – naujovišką SUBARU pagalbinę vairavimo sistemą. „EyeSight“, tarsi antroji pora kelią stebinčių akių, naudoja dvi stereokameras, fiksuojančias trimačius spalvinius vaizdus su beveik žmogaus akiai prilygstančia vaizdų atpažinimo geba. Iš abiejų kamerų vaizdų tiksliai nustatydama pavidalą, greitį ir atstumą, sistema aptinka ne tik automobilius, bet ir motociklus, dviračius bei pėsčiuosius.*2 Pastebėjusi galimą pavojų, sistema įspėja vairuotoją ir prireikus net įjungia stabdžius, kad padėtų išvengti nelaimės. Šios „EyeSight“ saugos užtikrinimo funkcijos palengvina vairuotojo naštą ir sustiprina OUTBACK važiuojančių saugumo jausmą.

SUŽINOKITE DAUGIAU

TECHNOLOGIJOS
 • boxer varikliai
 • Simetriška AWD
 • Transmisija
 • X-Mode
boxer varikliai

TECHNOLOGIJOS

Horizontalios opozicinės konfigūracijos SUBARU BOXER variklio stūmokliai išdėstyti 180 laipsnių kampu, tad variklis yra žemesnis ir plokštesnis nei kitų tipų varikliai. Be to, šio variklio ir apskritai automobilio svorio centras yra arčiau kelio, o svorio paskirstymas – labiau subalansuotas.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Simetriška AWD

TECHNOLOGIJOS

OUTBACK kontrolė lemia pasitikėjimą, o stabilumas – veržlumą. Kaip ir kitų SUBARU modelių, OUTBACK teikiamo išskirtinio pasitikėjimo pagrindas – tai iš esmės stabili simetriškoji visų varomųjų ratų sistemos konstrukcija ir puikiai subalansuotas BOXER variklis. Ši sistema visą laiką perduoda variklio galią keturiems ratams, todėl automobilis geriau valdomas visuose keliuose, net kai oro sąlygos ypač prastos. Puikią šoninę pusiausvyrą ir valdymo tikslumą lemia tai, kad pagrindiniai sistemos komponentai išdėstyti išilgai, o dėl žemo svorio centro vairuoti tokį automobilį ypač malonu. Unikalios simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos savybės suteikia neįtikėtinų valdymo galimybių ir leidžia išvengti kelyje tykančių pavojų.

Skaityti daugiau apie simetrišką AWD
Transmisija

TECHNOLOGIJOS

Maksimaliai išnaudojanti BOXER variklio ir simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos galimybes, efektyvi bepakopė „Lineartronic“ transmisija išlaiko idealų variklio galios diapazoną, todėl sumažėja OUTBACK degalų sąnaudos. Perjungimo valdikliai užtikrina lengvą, sklandų bei tikslų važiavimą su 2.5i varikliu. Perjungimo valdikliuose įdiegta nuolatinio valdymo sistema prisiderina prie automobilio greičio ir variklio sūkių pokyčių, todėl vairuotojas gali pajusti perjungimo momentus automobiliui greitėjant – taip tarp vairuotojo ir automobilio atsiranda glaudus bei komfortiškas ryšys.

Skaityti daugiau apie transmisijos
X-Mode

TECHNOLOGIJOS

Vairuodami OUTBACK galėsite įveikti beveik visas kliūtis. Simetriškoji visų varomųjų ratų sistema užtikrina puikų sukibimą sningant, lyjant ar nelygiame kelyje, o X-MODE režimas su nusileidimo nuokalne kontrolės funkcija padeda lengviau įveikti stačius nuolydžius ir grubius paviršius.

SUŽINOKITE DAUGIAU

 

SAUGUMAS
 • EURO NCAP
 • AKTYVUS / Pasyvus
EURO NCAP

SAUGUMAS

5 žvaigždučių „Euro NCAP“ įvertinimas

Atlikus „Euro NCAP“ (Europos naujų automobilių įvertinimo programos) bandymus, OUTBACK buvo suteiktas maksimalus penkių žvaigždučių saugos įvertinimas.

AKTYVUS / Pasyvus

SAUGUMAS

Mes rūpinamės OUTBACK vairuotojo ir keleivių saugumu, todėl įrengėme daugybę aukštos kokybės saugos sistemų – septynias SRS* saugos oro pagalves, tvirtus žiedinius kėbulo rėmus ir net saloną apsaugančią konstrukciją. Gyvenimas kupinas netikėtumų, bet mes dedame visas pastangas siekdami užtikrinti, kad jūsų OUTBACK patikimai apsaugotų tai, kas jums brangiausia.

SUŽINOKITE DAUGIAU


TEGU JŪSŲ OUTBACK BŪNA TIKRAI JŪSŲ.

Naudodami SUBARU aksesuarus galėsite priderinti OUTBACK prie savo gyvenimo stiliaus.
Kokybiški SUBARU aksesuarai, idealiai tinkantys jūsų OUTBACK,
suteiks daugiau patogumo, funkcionalumo ir savitumo.

Aksesuarai

Aksesuarai

 • gabenimas

 • utility

 • Apsauga

 • Išorė

 • Vidus

 • Saugumo įranga

 • Ratai

 • Variklio pakaitinimas

 • Audio ir navigacijos