location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

AKTYVIOJI SAUGA

 • Pažangus saugos paketas: SUBARUautomobilio gale aptikimo SISTEMA (SRVD) - Įtaisyti SRVD sistemos jutikliai perspėja apie jūsų aklosiose zonose esančias kitas transporto priemones, kad galėtumėte saugiau persirikiuoti. Be to, SRVD perspėja apie galimą susidūrimo pavojų, jei kelyje, į kurį įvažiuojate atbuline eiga, vyksta eismas.

  Pažangus saugos paketas: SUBARUautomobilio gale aptikimo SISTEMA (SRVD) - Įtaisyti SRVD sistemos jutikliai perspėja apie jūsų aklosiose zonose esančias kitas transporto priemones, kad galėtumėte saugiau persirikiuoti. Be to, SRVD perspėja apie galimą susidūrimo pavojų, jei kelyje, į kurį įvažiuojate atbuline eiga, vyksta eismas.

 • Pažangus saugos paketas:pagalbinė ilgųjų šviesų sistema (HBA) - HBA sistema gali automatiškai perjungti ilgąsias ir trumpąsias šviesas pagal kelio sąlygas, pavyzdžiui, atsižvelgdama į greitį ir priešais atvažiuojančias transporto priemones, todėl geresnis matomumas užtikrinamas ne tik jums, bet ir kitiems vairuotojams.

  Pažangus saugos paketas:pagalbinė ilgųjų šviesų sistema (HBA) - HBA sistema gali automatiškai perjungti ilgąsias ir trumpąsias šviesas pagal kelio sąlygas, pavyzdžiui, atsižvelgdama į greitį ir priešais atvažiuojančias transporto priemones, todėl geresnis matomumas užtikrinamas ne tik jums, bet ir kitiems vairuotojams.

 • Elektroninis stovėjimo stabdys:Automobiliui visiškai sustojus, elektroninis stovėjimo stabdysneleidžia jam pajudėti net ir atleidus stabdžio pedalą. Tai padedasumažinti vairuotojo nuovargį, kai stovint spūstyje tenka nuolatjunginėti pedalus.

  Elektroninis stovėjimo stabdys:Automobiliui visiškai sustojus, elektroninis stovėjimo stabdysneleidžia jam pajudėti net ir atleidus stabdžio pedalą. Tai padedasumažinti vairuotojo nuovargį, kai stovint spūstyje tenka nuolatjunginėti pedalus.

 • Automobilio dinaminio stabilumo sistema - OUTBACK dinaminio stabilumo sistema (VDC), gaudama duomenis iš daugelio jutiklių, stebi ir analizuoja, ar automobilis laikosi vairuotojo pasirinktos trajektorijos. Jei, įveikiant kelio vingį ar posūkį, automobilio stabilumas pakimba ant plauko, ši sistema automatiškai sureguliuoja sukimo momento paskirstymą visiems varomiesiems ratams, variklio galią ir stabdymo jėgą, kad OUTBACK pernelyg nenukryptų į šalį.

  Automobilio dinaminio stabilumo sistema - OUTBACK dinaminio stabilumo sistema (VDC), gaudama duomenis iš daugelio jutiklių, stebi ir analizuoja, ar automobilis laikosi vairuotojo pasirinktos trajektorijos. Jei, įveikiant kelio vingį ar posūkį, automobilio stabilumas pakimba ant plauko, ši sistema automatiškai sureguliuoja sukimo momento paskirstymą visiems varomiesiems ratams, variklio galią ir stabdymo jėgą, kad OUTBACK pernelyg nenukryptų į šalį.

 • Aktyvioji sukimo momento krypties sistema - Įveikiant posūkį aktyvioji sukimo momento krypties sistema įjungia stabdžius ir paskirsto sukimo momentą taip, kad vidiniai ratai gautų mažesnį sukimo momentą, o išoriniai ratai – didesnį. Taip lengviau atlikti staigų posūkį ir tiksliau valdyti automobilį. Ši sistema kartu su automobilio dinaminio stabilumo sistema padeda išvengti pavojaus ir suteikia raminantį saugumo pojūtį.

  Aktyvioji sukimo momento krypties sistema - Įveikiant posūkį aktyvioji sukimo momento krypties sistema įjungia stabdžius ir paskirsto sukimo momentą taip, kad vidiniai ratai gautų mažesnį sukimo momentą, o išoriniai ratai – didesnį. Taip lengviau atlikti staigų posūkį ir tiksliau valdyti automobilį. Ši sistema kartu su automobilio dinaminio stabilumo sistema padeda išvengti pavojaus ir suteikia raminantį saugumo pojūtį.

 • Geresnis matomumas - OUTBACK kėbulo rėmas buvo patobulintas siekiant geresnio matomumo ir mažesnės „aklosios“ zonos. Taip pat įrengti priekiniai trikampiai langeliai, o šoniniai veidrodžiai įtaisyti ant durų, kadvairuotojas geriau matytų, kas dedasi priekyje.

  Geresnis matomumas - OUTBACK kėbulo rėmas buvo patobulintas siekiant geresnio matomumo ir mažesnės „aklosios“ zonos. Taip pat įrengti priekiniai trikampiai langeliai, o šoniniai veidrodžiai įtaisyti ant durų, kadvairuotojas geriau matytų, kas dedasi priekyje.

PASYVIOJI SAUGA

 • Saloną apsauganti konstrukcija - Kiekvienas SUBARU modelis sukurtas siekiant aukščiausios saugos. Įvykus stipriam susidūrimui iš priekio, SUBARU BOXER variklis ir pavarų dėžė nukreipiami taip, kad judėtų žemyn ir nepatektų į automobilio saloną.

  Saloną apsauganti konstrukcija - Kiekvienas SUBARU modelis sukurtas siekiant aukščiausios saugos. Įvykus stipriam susidūrimui iš priekio, SUBARU BOXER variklis ir pavarų dėžė nukreipiami taip, kad judėtų žemyn ir nepatektų į automobilio saloną.

 • Saugos oro pagalvės - Įvykus susidūrimui, vairuotoją ir keleivius saugo standartinės saugos įrangos arsenalas, apimantis priekines bei priekines šonines saugos oro pagalves, saugos oro užsklandas ir kelių srities saugos oro pagalves.

  Saugos oro pagalvės - Įvykus susidūrimui, vairuotoją ir keleivius saugo standartinės saugos įrangos arsenalas, apimantis priekines bei priekines šonines saugos oro pagalves, saugos oro užsklandas ir kelių srities saugos oro pagalves.

 • Tvirtų žiedinių rėmų kėbulo konstrukcija - Tvirti žiediniai kėbulo rėmai sutvirtina saloną nuo stogo iki pat durų, statramsčių ir grindų. Dėl tokios konstrukcijos susidūrimo metu patiriamo smūgio energija nukreipiama nuo vairuotojo bei keleivių ir veiksmingai išsklaidoma. Be to, ši konstrukcija lemia tvirtesnę ir lengvesnę važiuoklę ir didesnę apsaugą.

  Tvirtų žiedinių rėmų kėbulo konstrukcija - Tvirti žiediniai kėbulo rėmai sutvirtina saloną nuo stogo iki pat durų, statramsčių ir grindų. Dėl tokios konstrukcijos susidūrimo metu patiriamo smūgio energija nukreipiama nuo vairuotojo bei keleivių ir veiksmingai išsklaidoma. Be to, ši konstrukcija lemia tvirtesnę ir lengvesnę važiuoklę ir didesnę apsaugą.

 • Priekinės sėdynės, apsaugančios nuodidesnių kaklo sužalojimų - Patogesnės ir ergonomiškesnės sėdynės ne tik leidžia vairuotojui labiau sutelkti dėmesį į vairavimą, bet ir padeda sumažinti kaklo sužalojimų galimybę įvykus tam tikriems susidūrimams.

  Priekinės sėdynės, apsaugančios nuodidesnių kaklo sužalojimų - Patogesnės ir ergonomiškesnės sėdynės ne tik leidžia vairuotojui labiau sutelkti dėmesį į vairavimą, bet ir padeda sumažinti kaklo sužalojimų galimybę įvykus tam tikriems susidūrimams.

 • Priekiniai saugos diržai su įtempikliais ir apkrovosribotuvais - Reguliuojamo aukščio priekiniai saugos diržai yra su reguliuojamo aukščio įtempikliais, tvirtai sulaikančiais keleivius, ir apkrovosribotuvais, susilpninančiais krūtinę spaudžiančias jėgas.

  Priekiniai saugos diržai su įtempikliais ir apkrovosribotuvais - Reguliuojamo aukščio priekiniai saugos diržai yra su reguliuojamo aukščio įtempikliais, tvirtai sulaikančiais keleivius, ir apkrovosribotuvais, susilpninančiais krūtinę spaudžiančias jėgas.