location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

SIMETRIŠKA AWD

atgal į Outback

OUTBACK kontrolė lemia pasitikėjimą, o stabilumas – veržlumą. Kaip ir kitų SUBARU, naujojo OUTBACK teikiamo išskirtinio pasitikėjimo pagrindas – tai iš esmės stabili simetriškoji visų varomųjų ratų sistemos konstrukcija ir puikiai subalansuotas BOXER variklis. Ši sistema visą laiką perduoda variklio galią keturiems ratams, todėl automobilis geriau valdomas visuose keliuose, net kai oro sąlygos ypač prastos. Puikią šoninę pusiausvyrą ir valdymo tikslumą lemia tai, kad pagrindiniai sistemos komponentai išdėstyti išilgai, o dėl žemo svorio centro vairuoti tokį automobilį ypač malonu. Unikalios simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos savybės suteikia neįtikėtinų valdymo galimybių ir leidžia išvengti kelyje tykančių pavojų.

simetriškoji visų varomųjų ratų

 

 Patobulinta pakaba

 Patobulinta pakaba

Patobulinus priekinius statramsčius bei užpakalinius amortizatorius ir tiksliai suderinus pakabą, pavyko pagerinti tikslaus vairo sistemos veikimo ir sklandaus bei komfortiško važiavimo balansą.

 

 

 

Atraminis montavimo rėmasAtraminis montavimo rėmas

OUTBACK priekyje įrengta atraminė montavimo sistema (Cradle Mount System) lemia tikslesnį valdymą ir sklandesnį važiavimą. Be to, įvykus stipriam susidūrimui ši sistema nukreipia variklį po salonu ir pailgina deformacijos zoną.