location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
Versija

Versija

Versija Kaina Transmisija
1.6i Base 22 990 € Lineartronic
1.6i Ridge 26 750 € Lineartronic

 

 

 

 

360°

360

Cool Grey Khaki
Išorė

Išorė

SUBARU XV dera stilingas miesto dizainas, puiki tvirta išvaizda ir naujos jaudinančios galimybės – jis įkvepia gyventi taip, kaip jūs norite. SUBARU XV padeda daryti tai, kas jums patinka, stilingai ir patogiai. Kiekviena diena gali ir turėtų būti linksmas nuotykis.

Sužinokite daugiau

VIDUS
 • Vidus
 • Funkcionalumas
 • PALAIKYKITE RYŠĮ
 • 360°
Vidus

VIDUS

Atidarę SUBARU XV dureles iškart pastebėsite jo šiuolaikišką ir sportišką dizainą. Dar erdvesnis ir labiau nugludintas nei bet kada anksčiau salonas, išraiškingų linijų sėdynės suteikia patogumo ir malonumo jums ir visiems jūsų keleiviams net ir netrumpoje kelionėje.

Sužinokite daugiau

Funkcionalumas

VIDUS

ĮKVĖPKITE NUOTYKIAIS, UŽPILDYKITE ATSIMINIMAIS

SUBARU XV suteikia daugiau pranašumo jūsų kelyje. Erdvi, beveik kvadratinės formos bagažinė yra labai plati, todėl daiktus į ją galėsite lengvai sukrauti ir iškrauti.

Sužinokite daugiau

PALAIKYKITE RYŠĮ

VIDUS

SUBARU XV įrengta informacinė-pramoginė sistema, kuri padės palaikyti ryšį, kur bekeliautumėte. 8 colių*1 priekiniame jutikliniame ekrane galėsite intuityviai valdyti navigaciją*2 ar muzikos įrašus, o daugiafunkciame ekrane matysite pagrindinius statistinius automobilio duomenis. Jungtis tarp priekinio ekrano, informacinio skydelio ir daugiafunkcio ekrano padeda užtikrinti didesnį patogumą, saugumą ir malonumą.

Sužinokite daugiau

360°

VIDUS

EyeSight

EyeSight

Nepriklausomos vertinimo organizacijos įvardijo pagalbos vairuotojui sistemą „EyeSight“ kaip geriausią pasaulyje. „EyeSight“ veiksmingai padeda vairuotojui išvengti eismo įvykių. „EyeSight“ pagrindas – stereokamera, unikali tuo, kad jungia visas funkcijas į vieną integruotą sistemą. „EyeSight“ gali atpažinti kitą automobilį, dviratį ar pėsčiąjį ir automatiškai stabdo automobilį, jei tik vairuotojo dėmesys bus nukrypęs kur kitur. Sistema skiria spalvas, todėl atpažįsta įsižiebusius stabdžių žibintus. Be to, „EyeSight“ sistemoje yra įdiegtos adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, išvažiavimo iš juostos ir vingiavimo juostoje įspėjimo funkcijos.

Sužinokite daugiau

Saugumas
 • Saugumas
 • Euro NCAP
Saugumas

Saugumas

SUBARU XV – tai sklandus, mobilus, išskirtinio stabilumo posūkiuose, padidinto pravažumo automobilis, galintis konkuruoti su keleiviniais automobiliais. SUBARU XV simetriška visų varomųjų ratų sistema ir į posūkius reaguojanti vairavimo sistema leidžia vairą pasukti ir judėti tiksliai taip, kaip jums reikia. Pasiekite kelionės tikslą patogiai ir be rūpesčių.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Euro NCAP

Saugumas

Naujasis „Subaru XV“ gavo didžiausią galimą bendrąjį įvertinimą per 2017 m. Europos naujų automobilių vertinimo programos („Euro NCAP“)*4 saugos savybių bandymą. 

SUŽINOKITE DAUGIAU

TECHNOLOGIJOS
 • SUBARU BOXER VARIKLIS
 • SIMETRIŠKOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ SISTEMA
 • Lineartronic
 • „SUBARU“ PASAULINĖ PLATFORMA (SGP)
SUBARU BOXER VARIKLIS

TECHNOLOGIJOS

Boxer arba horizontalusis opozicinis variklis sukonfigūruotas taip, kad cilindrai vienas link kito judėtų horizontaliai. „Subaru“ daugiau nei 50 metų naudoja tik SUBARU BOXER variklį dėl daugelio jo pranašumų prieš kitų tipų variklius, nes jis užtikrina automobilių ilgaamžiškumą ir patikimumą.

SIMETRIŠKOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ SISTEMA

TECHNOLOGIJOS

„Subaru“ simetriškoji visų varomųjų ratų sistema paskirsto variklio galią visiems ratams, todėl padidėja sukibimas šlapiame, slidžiame kelyje. Išdėstyta horizontaliai simetriškai, ši sistema, pasižyminti puikiai subalansuotu žemu svorio centru, suteikia daugiau stabilumo ir saugumo vairuojant.

Lineartronic

TECHNOLOGIJOS

„Lineartronic“ transmisija prisitaiko prie bet kokio sukimo momento, ji sklandžiai bei nejuntamai perjungia pavaras, užtikrindama didžiausią variklio efektyvumą, o kartu ir veiksmingą ir sklandų greitėjimą, gerus techninius parametrus ir mažesnes kuro sąnaudas. Ji montuojama kartu su „Subaru“ aktyviojo sukimo momento paskirstymo visų varomųjų ratų sistema. Nustatytasis jos sukimo momentas (kai galia priekiniams ir galiniams ratams paskirstoma atitinkamai 60 % ir 40 %) tolygiai pakoreguojamas (galia paskirstoma santykiu 50/50) pagal sukibimo sąlygas realiuoju laiku.

„SUBARU“ PASAULINĖ PLATFORMA (SGP)

TECHNOLOGIJOS

„Subaru“ pasaulinė platforma (Subaru Global Platform, SGP) – tai pagrindinė platforma, naudojama naujos kartos „Subaru“ automobiliuose. Jos dėka visapusiškai padidėja saugumas, pagerėja automobilio veikimas ir užtikrinamas toks pojūtis, kurį galite patirti tik vairuodami „Subaru“. Ji – „Subaru“ ateitis, teikianti dar daugiau malonumo ir ramybės visiems vairuotojams ir keleiviams.

Aksesuarai

Aksesuarai

 • Transportavimas

 • Praktiškumas

 • Apsauga

 • Išorė

 • Vidus

 • Saugumo įranga

 • Ratai

 • Variklio pakaitinimas