location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
 • PAŽANGUS SAUGOS PAKETAS: SUBARU AUTOMOBILIO GALE APTIKIMO SISTEMA (SRVD)*1*2Įtaisyti SRVD sistemos jutikliai perspėja apie jūsų aklosiose zonose esančias kitas transporto priemones, kad galėtumėte saugiau persirikiuoti. Be to, SRVD perspėja apie galimą susidūrimo pavojų, jei kelyje, į kurį įvažiuojate atbuline eiga,vyksta eismas.

  PAŽANGUS SAUGOS PAKETAS: SUBARU AUTOMOBILIO GALE APTIKIMO SISTEMA (SRVD)*1*2Įtaisyti SRVD sistemos jutikliai perspėja apie jūsų aklosiose zonose esančias kitas transporto priemones, kad galėtumėte saugiau persirikiuoti. Be to, SRVD perspėja apie galimą susidūrimo pavojų, jei kelyje, į kurį įvažiuojate atbuline eiga,vyksta eismas.

 • PAŽANGUS SAUGOS PAKETAS: PAGALBINĖ ILGŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA (HBA)*1*2HBA sistema gali automatiškai perjungti ilgąsias ir trumpąsias šviesas pagal kelio sąlygas, pavyzdžiui, atsižvelgdama į greitį ir priešais atvažiuojančias transporto priemones, todėl geresnis matomumas užtikrinamas ne tik jums, bet ir kitiems vairuotojams.

  PAŽANGUS SAUGOS PAKETAS: PAGALBINĖ ILGŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA (HBA)*1*2HBA sistema gali automatiškai perjungti ilgąsias ir trumpąsias šviesas pagal kelio sąlygas, pavyzdžiui, atsižvelgdama į greitį ir priešais atvažiuojančias transporto priemones, todėl geresnis matomumas užtikrinamas ne tik jums, bet ir kitiems vairuotojams.

 • MATOMUMAS VISOMIS KRYPTIMISDizainas buvo patobulintas galvojant apie vairuotojo matomumo kampą – dabar matomumas iš priekio ir gale yra geresnis.

  MATOMUMAS VISOMIS KRYPTIMISDizainas buvo patobulintas galvojant apie vairuotojo matomumo kampą – dabar matomumas iš priekio ir gale yra geresnis.

 • AUTOMOBILIO DINAMINIO STABILUMO SISTEMA (VDC) IR AKTYVIOJO SUKIMO MOMENTO NUKREIPIMO FUNKCIJA (ACTIVE TORQUE VECTORING)Jeigu automobilis pasiekia stabilumo ribą, visų varomųjų ratų sistemos sukimo momento paskirstymo, variklio galios ir stabdžių parametrai kiekvienam ratui pakoreguojami taip, kad automobilis neiškryptų iš kelio. Veikiant aktyviojo sukimo momento nukreipimo funkcijai (Active Torque Vectoring), įjungiami stabdžiai, sukimo momento galia mažiau paskirstoma iš ratų vidinės pusės ir daugiau iš išorės, užtikrinant automobilio valdymo tikslumą staigiuose posūkiuose.

  AUTOMOBILIO DINAMINIO STABILUMO SISTEMA (VDC) IR AKTYVIOJO SUKIMO MOMENTO NUKREIPIMO FUNKCIJA (ACTIVE TORQUE VECTORING)Jeigu automobilis pasiekia stabilumo ribą, visų varomųjų ratų sistemos sukimo momento paskirstymo, variklio galios ir stabdžių parametrai kiekvienam ratui pakoreguojami taip, kad automobilis neiškryptų iš kelio. Veikiant aktyviojo sukimo momento nukreipimo funkcijai (Active Torque Vectoring), įjungiami stabdžiai, sukimo momento galia mažiau paskirstoma iš ratų vidinės pusės ir daugiau iš išorės, užtikrinant automobilio valdymo tikslumą staigiuose posūkiuose.

 • PAVOJŲ VENGIMASPažeminus svorio centrą, patobulinus pakabos sistemą ir padidinus važiuoklės standumą, automobilis reaguoja iškart, kai tik imamasi vengiamųjų veiksmų, o tai padeda išvengti pavojų kelyje.

  PAVOJŲ VENGIMASPažeminus svorio centrą, patobulinus pakabos sistemą ir padidinus važiuoklės standumą, automobilis reaguoja iškart, kai tik imamasi vengiamųjų veiksmų, o tai padeda išvengti pavojų kelyje.

 • SALONĄ APSAUGANTI KONSTRUKCIJAPažeminus SGP svorio centrą, variklis ir pavarų dėžė dabar yra sumontuoti žemiau nei bet kada, kad susidūrimo momentu nepatektų į automobilio saloną.

  SALONĄ APSAUGANTI KONSTRUKCIJAPažeminus SGP svorio centrą, variklis ir pavarų dėžė dabar yra sumontuoti žemiau nei bet kada, kad susidūrimo momentu nepatektų į automobilio saloną.

 • TVIRTŲ ŽIEDINIŲ KĖBULO RĖMŲ KONSTRUKCIJATvirtų žiedinių kėbulo rėmų konstrukcija yra tarsi SUBARU XV vairuotojo ir keleivių šarvai. Tai į salono stogą, duris, statramsčius ir grindis integruotas saugos karkasas. Dėl šios ypač tvirtų medžiagų konstrukcijos ir apgalvoto išdėstymo susidūrimo metu patiriamo smūgio energija nukreipiama nuo vairuotojo bei keleivių ir veiksmingai išsklaidoma. Nors padidinus sukamąjį standumą, konstrukcija tapo dar tvirtesnė, visas rėmas vis tiek išliko lengvas.

  TVIRTŲ ŽIEDINIŲ KĖBULO RĖMŲ KONSTRUKCIJATvirtų žiedinių kėbulo rėmų konstrukcija yra tarsi SUBARU XV vairuotojo ir keleivių šarvai. Tai į salono stogą, duris, statramsčius ir grindis integruotas saugos karkasas. Dėl šios ypač tvirtų medžiagų konstrukcijos ir apgalvoto išdėstymo susidūrimo metu patiriamo smūgio energija nukreipiama nuo vairuotojo bei keleivių ir veiksmingai išsklaidoma. Nors padidinus sukamąjį standumą, konstrukcija tapo dar tvirtesnė, visas rėmas vis tiek išliko lengvas.

 • ORO PAGALVĖSPriekinės, šoninės, užuolaidinės ir kelių oro pagalvės įeina į standartinį SUBARU XV paketą, todėl susidūrimo momentu visiems keleiviams užtikrinama aukščiausia apsauga.

  ORO PAGALVĖSPriekinės, šoninės, užuolaidinės ir kelių oro pagalvės įeina į standartinį SUBARU XV paketą, todėl susidūrimo momentu visiems keleiviams užtikrinama aukščiausia apsauga.

 • PRIEKINĖS SĖDYNĖS, APSAUGANČIOS NUO DIDESNIŲ KAKLO SUŽALOJIMŲPatogesnės ir ergonomiškesnės sėdynės ne tik leidžia vairuotojui labiau sutelkti dėmesį į vairavimą, bet ir padeda sumažinti kaklo sužalojimų galimybę įvykus tam tikriems susidūrimams.

  PRIEKINĖS SĖDYNĖS, APSAUGANČIOS NUO DIDESNIŲ KAKLO SUŽALOJIMŲPatogesnės ir ergonomiškesnės sėdynės ne tik leidžia vairuotojui labiau sutelkti dėmesį į vairavimą, bet ir padeda sumažinti kaklo sužalojimų galimybę įvykus tam tikriems susidūrimams.

 • FIKSUOJAMI SAUGOS DIRŽAISusidūrimo momentu saugos diržo fiksatorius neleidžia diržui pasislinkti, sumažindamas poveikį apatinei krūtinės daliai, todėl padidėja saugumas ir sumažėja sužalojimų mastas.

  FIKSUOJAMI SAUGOS DIRŽAISusidūrimo momentu saugos diržo fiksatorius neleidžia diržui pasislinkti, sumažindamas poveikį apatinei krūtinės daliai, todėl padidėja saugumas ir sumažėja sužalojimų mastas.

*1 Už saugų ir dėmesingą vairavimą bei kelių eismo taisyklių laikymąsi atsako vairuotojas. Nepasikliaukite vien tik saugiam vairavimui skirtu pažangiu saugos paketu. Ši sistema turi
apribojimų. Išsamios informacijos apie sistemos veikimą ir apribojimus ieškokite vartotojo vadove. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į prekybos agentą.
*2 1.6i Ridge, 2.0i Ridge, 2.0i Summit