Didžiausia pasaulyje keturių varomųjų ratų automobilių gamintoja.

Pirmąkart 1972 m. pristatytą simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą SUBARU nuolat tobulina, siekdama pritaikyti šią technologiją prie besikeičiančių vairuotojų poreikių. Kasmet mes pagaminame ir parduodame daugiau nei 1 mln. automobilių su visų varomųjų ratų sistema. Tai 50 proc. daugiau nei „Audi“ ir dvigubai daugiau nei „Land Rover“, todėl galime vadintis didžiausiu pasaulyje tokių automobilių gamintoju.

„Subaru“ turi nuolatinę visų simetriškąją varomųjų ratų sistemą, o daugumoje konkuruojančių automobilių antra ratų pora aktyvuojama tik tada, kai jau būna per vėlu. Svarbiausia šios sistemos ypatybė - tiesioginis ir simetriškas variklios galio paskirstymas tiems ratamas, kurių sukibimas su keliu bus geriausias. Ši unikali sistema pasižymi puikia pusiausvyra ir žemesniu svorio centru, palyginti su kitų gamintojų sistemomis.

Nuolatinė visų ratų pavara suteikia „Subaru“ pranašumo vilkimo funkcijos požiūriu. Dėl nuolatinės simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos „Subaru“ tapo favoritu tarp aktyvų gyvenimo būdą propaguojančių klientų. Paklauskite bet kurio arklio savininko, žvejo, slidinėjimo entuziasto ar medžiotojo. Jiems automobilis yra ne nuotykis, o priemonė tą nuotykį patirti. Bet mums visų varomųjų ratų sistema yra kur kas daugiau.

Tikriausiai geriausia visų
varomųjų ratų sistema pasaulyje

– saugesniam važiavimui!

 

AWD – ne tik pravažumas, bet ir saugumas

Kiekvienas SUBARU modelis sukurtas taip, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir mėgautis visomis gyvenimo teikiamomis galimybėmis. Štai kodėl dauguma mūsų modelių turi simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą. Ši sistema, perduodanti galią visiems keturiems automobilio ratams ir užtikrinanti puikų balansą bei stabilumą, padeda užmegzti glaudesnį ryšį tarp jūsų ir kelio. Šis ryšys suteikia jums pasitikėjimo ir leidžia patirti naujus potyrius.

Mūsų ilgametė sėkmė motosporte, daugiausia ralyje, rodo, kad "Subaru" technologijos veikia nepriekaištingai. Jūs, kaip vairuotojas, visada teigiamai įvertinsite automobilio nuspėjamumą ir nuoseklumą.

Didesnės degalų sąnaudos dėl AWD?

Dažnas priekaištas nuolatinei visų varomųjų ratų sistemai yra didesnės degalų sąnaudos. Tačiau „Subaru“ degalus naudoja labai efektyviai. „Subaru“ transmisijos sistema yra kur kas efektyvesnė nei daugelio dviem ratais varomų konkurentų modelių.

Dažnai užduodami klausimai apie visų varomųjų ratų sistemą

Kokios geriausios visų varomųjų ratų sistemos savybės?

Kokio tipo keturių varomųjų ratų sistema sumontuota „Subaru“ automobilyje?

Koks skirtumas tarp „Subaru“ ir kitų gamintojų visų varomųjų ratų sistemų?

Kaip paskirstoma galia? Ar visiems keturiems ratams tenka vienoda galia?

Kuo 4x4 skiriasi nuo AWD?

Kaip keturių varomųjų ratų sistema veikia vingyje, palyginti su galiniais ir priekiniais ratais varomais automobiliais?

Ar keturiais ratais varomas automobilis suvartoja daugiau degalų nei dviem ratais varomas automobilis?

Ar skiriasi keturių varomųjų ratų sistemos veikimas atitinkamai naudojant benziną arba dyzeliną?

Kodėl visų varomųjų ratų sistema įtraukta į standartinę komplektaciją? Kodėl nėra galimybės pasirinkti?

Kaip dėvisi keturiais ratais varomo automobilio padangos? Vienodai ar skirtingai?

Ar visų varomųjų ratų sistema užtikrina didesnį mano saugumą?

Ar keturiais ratais varomo automobilio padangas reikia keisti vienu metu?