MES GAMINAME

SAUGIAUSIUS PASAULYJE AUTOMOBILIUS

 

Subaru All-Around Safety

„Subaru“ sukūrė vieną saugiausių pasaulyje automobilių ir nuo 1958 m. aktyviai skyrė dėmesį maksimaliai saugai. Jau XX a. 7-ajame dešimtmetyje gamykla atlikinėjo savo saugos testus. „Subaru“ anksti suprojektavo teleskopinę vairo kolonėlę ir „Boxer“ variklį, kuris susidūrimo metu nukreipiamas žemyn, o ne į saloną. Didelę šios technologijos dalį adaptavo kiti gamintojai, ji naudojama ir konkuruojančių markių automobiliuose.

„Subaru“ saugos filosofija apima keturis aspektus: pagrindinės saugos funkcijas, aktyviąją saugą, pasyviąją saugą ir prevencinę saugą. Pagrindinės saugos funkcijos siejamos su automobilio dizainu. Aktyviąją saugą sudaro integruotos sistemos, užtikrinančios automobilio saugumą vairuojant. Pasyviąją saugą sudaro sistemos, kurios jus apsaugo avarijos atveju. Prevencinė sauga apima funkcijas, kurios užkerta kelią avarijoms. „Subaru“ tikslas – užtikrinti, kad nė vienas „Subaru“ keleivis ar kiti eismo dalyviai nežūtų ar nepatirtų didelių sužalojimų. Siekiama apsaugoti ne tik vairuotoją ir keleivius, bet ir pėsčiuosius ir dviratininkus.

Pagrindinės saugos funkcijos

Neįtikėtinai plati perspektyva ir matomumas priekyje bei gale leidžia vairuotojui gerai orientuotis ir saugiai jaustis.

Aktyvioji sauga

Viena iš aktyviosios saugos funkcijų – simetriška nuolatinė visų varomųjų ratų sistema. Beveik svarbiausia Jūsų saugaus važiavimo sąlyga – patikimas ratų sukibimas su kelio danga. Nesvarbu, kokį kelią jūs pasirinksite – dėl nuolat veikiančio AWD variklio galia bus perduota tiems ratams, kurių sukibimas su keliu bus geriausias.

Pasyvioji sauga

Nors automobilio kėbulas pagamintas iš lengvasvorių medžiagų siekiant optimalaus automobilio valdymo, jis labai tvirtas ir užtikrina didelį saugumą.

Prevencinė sauga

Geriausias būdas išvengti sužalojimų, žinoma, yra užtikrinti, kad neįvyktų joks eismo įvykis.

Mes ketiname sukurti saugiausius pasaulyje automobilius, kad nežūtų ar didelių sužalojimų nepatirtų nė vienas „Subaru“ keleivis ar kiti eismo dalyviai.

Šis "Subaru" tikslas yra orientuotas ne tik į automobilių keleivius, bet ir į pėsčiuosius, dviratininkus ir kitus pažeidžiamus eismo dalyvius.

Siekdami šio tikslo nuėjome netrumpą kelią, ir to įrodymas yra tai, kad kiekvienais metais mūsų modeliai sulaukia aukščiausių saugumo įvertinimų, o keli bandymų institutai paskutinius mūsų modelius įvertino kaip geriausius atitinkamose klasėse.

Tai įgyvendinti mums padeda naujoji SUBARU pagalbinė vairavimo sistema - „EyeSight“

Sužinokite daugiau apie „EyeSight“ sistemą