Paneigimas 

„Subaru Lietuva“ deda visas pastangas, kad šių tinklalapių turinys būtų nuolat atnaujinamas. Tačiau jie skirti tik pateikti neįpareigojančią bendro pobūdžio informaciją ir niekada neatstos išsamių konkrečių patarimų, kurie padėtų potencialiam pirkėjui priimti sprendimą. Aprašytų transporto priemonių techniniai duomenys ir įranga gali būti vertinami tik kaip pavyzdžiai." Techniniai duomenys ir įranga gali skirtis, ypač priklausomai nuo šalies, kurioje parduodamos transporto priemonės. Jie gali būti bet kada pakeisti. Įpareigojančią naujausią informaciją apie mūsų transporto priemonių techninius duomenis, įrangą ir ypatybes gausite tik iš įgaliotojo prekybos atstovo. „Subaru Lietuva“ negarantuoja, kad šiuose puslapiuose pateikta informacija yra atnaujinta, teisinga, išsami ir visuomet prieinama. Pateikdami nuorodas į trečiųjų šalių interneto svetaines (nuorodas), „Subaru Lietuva“ neprisiima jokios atsakomybės už šių puslapių turinį. Kai žiūrite nuorodose esančią informaciją, tai nebėra „Subaru Lietuva“ pateikta informacija. Todėl trečiųjų šalių teikiamų paslaugų atveju gali būti taikomos skirtingos taisyklės, ypač kalbant apie duomenų saugumą. Be to, „Subaru Lietuva“ neprisiima jokios atsakomybės už susijusias paslaugas, ypač parsisiunčiant failus, kuriuos „Subaru“ pateikia „Subaru Lietuva“ tinklalapiuose.

Autorių teisės 

Jei nenurodyta kitaip, visi tinklalapiuose skelbiami tekstai, vaizdai ir kiti darbai yra saugomi „Subaru Lietuva“ autorių teisių. Bet koks turinio kopijavimas, platinimas, saugojimas, perdavimas, atgaminimas ar transliavimas be „Subaru Lietuva“ sutikimo yra draudžiamas.

Kainodaros informacija 

Šioje svetainėje nurodytos kainos yra gamintojo rekomenduojamos apytikslės kainos, kurios kartais gali skirtis. Pasiliekame teisę daryti bet kokius pakeitimus ar nuokrypius. Kiekvienas mažmenininkas savarankiškai atsakingas už savo kainų nustatymą. Prašome susisiekti su vietiniu „Subaru“ prekybos atstovu ir įsitikinti, kad automobilį galima užsakyti pagal jūsų pageidavimus.