FORESTER

Rasti atstovą

 

„NAUJASIS FORESTER“

PAGALIAU
JIS JAU
ČIA

bäst i test.png
„SUBARU FORESTER“ PRIPAŽINTAS
SAUGIAUSIU AUTOMOBILIU SAVO KLASĖJE

PASINAUDOKITE …

KIEKVIENA GALIMYBĖ

„Forester“ sukurtas galvojant apie klientą. „Forester“ privalumai – didelė prošvaisa, puikus svorio balansas, didžiausia leidžiama vilkimo masė savo klasėje – tai savybės, dėl kurių „Forester“ tapo aktyvaus gyvenimo būdą propaguojančių šeimų favoritu ir pirmuoju pasirinkimu.

Sukonstruotas ant naujos modulinės „Subaru“ platformos automobilis visame pasaulyje yra aukščiausiai vertinamas pagal visus saugumo bandymus.

Kadangi „Subaru“ visada pasitelkia nuosavas technologijas ir unikalius sprendimus, mums niekada netenka ieškoti kompromiso. „Subaru“ „Forester“ – būtent toks, kokio ir norėjome.

„SUBARU“ TECHNOLOGIJA – SAVAIME ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

ir vilkas sotus, ir avys sveikos

Automobilyje „Forester e-Boxer“ mums pavyko dar labiau patobulinti ir išryškinti tas savybes, kurias labiausiai vertina šio automobilio savininkai.

Sužinokite daugiau apie „e-Boxer“

GALVOJATE IŠMĖGINTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ?

Bandomasis važiavimas – geriausias būdas patirti, ką reiškia vairuoti „Forester“.
Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų atstovų salonuose

Užsiregistruokite bandomajam važiavimui

DIDŽIAUSIA PASAULYJE KETURIŲ VAROMŲJŲ RATŲ AUTOMOBILIŲ GAMINTOJA

Pirmąkart 1972 m. pristatytą simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą SUBARU nuolat tobulina, siekdama pritaikyti šią technologiją prie besikeičiančių vairuotojų poreikių. Kasmet mes pagaminame ir parduodame daugiau nei 1 mln. automobilių su visų varomųjų ratų sistema. Tai 50 proc. daugiau nei „Audi“ ir dvigubai daugiau nei „Land Rover“, todėl galime vadintis didžiausiu pasaulyje tokių automobilių gamintoju.

Sužinokite daugiau apie mūsų nuolatinę
simetiškąją visų varomųjų ratų sistemą AWD

SAUGA

„Subaru“ sukūrė vieną saugiausių pasaulyje automobilių ir nuo 1958 m. aktyviai skyrė dėmesį maksimaliai saugai. Jau XX a. 7-ajame dešimtmetyje gamykla atlikinėjo savo saugos testus. „Subaru“ anksti suprojektavo teleskopinę vairo kolonėlę ir „Boxer“ variklį, kuris susidūrimo metu nukreipiamas žemyn, o ne į saloną. Didelę šios technologijos dalį adaptavo kiti gamintojai, ji naudojama ir konkuruojančių markių automobiliuose.

Sužinokite daugiau apie saugą

LANKSTŪS SPRENDIMAI

NES JŪSŲ POREIKIAI NUOLAT KINTA

IŠORĖ / VIDUS

Dideli stikliniai langai ir siauri statramsčiai užtikrina geriausią tarp „Forester“ klasės automobilių matomumą iš visų pusių, todėl vairuotojas gali labiau atsipalaiduoti ir vairuoti saugiau. Visapusė aplinkos kontrolė, logiška vairuotojui sukurta erdvė ir lengvai suprantami prietaisai.

Žr. daugiau apie išorę arba vidų

DĖMESYS FUNKCIJAI

„Forester“ pasižymi ne viena pažangia funkcija, palengvinančia gyvenimą. Platūs laipteliai gale iš vidaus leidžia nesunkiai pasiekti stogą. Juos saugo durelės, todėl nesusitepsite drabužių, net jeigu automobilis nešvarus. Žinoma, salone rasite daugybę daiktadėžių ir puodelių laikiklių, praktiškos ir iš bagažo skyriaus atlenkiamos galinės sėdynės.