OUTBACK

SUBARU OUTBACK DABAR ŽIEMOS PAKETAS NEMOKAMAI*

Dabar pats laikas pakeisti savo dviem ratais varomą automobilį. Pasinaudokite SUBARU OUTBACK žiemos pasiūlymu ir su nuolatine visų varomųjų ratų sistema, papildomai dovanų gaukite žiemines padangas, tempimo kablį ir dar daugiau įvairių priedų, skirtų žiemai. Dovanų vertė 2 600 eurų!

*Kiti specialūs pasiūlymai ir akcijos – nesumuojamiTai itin malonus jausmas, apimantis dėl retai sutinkamos darnos – saugumo, vairavimo malonumo ir patikimumo. „Outback“ sukurtas galvojant apie jo savininką. „Outback“ privalumai – didelė prošvaisa, puikus svorio balansas, didžiausia leidžiama vilkimo masė savo klasėje – tai savybės, dėl kurių „Outback“ tapo aktyvaus gyvenimo būdą propaguojančių bei saugumą, prieinamumą ir komfortą vertinančių šeimų favoritu ir pirmuoju pasirinkimu.

Dideli stikliniai langai ir siauri statramsčiai užtikrina geriausią tarp „Outback“ klasės automobilių matomumą iš visų pusių, todėl vairuotojas gali labiau atsipalaiduoti ir vairuoti saugiau. Visapusė aplinkos kontrolė, logiška vairuotojui sukurta erdvė ir lengvai suprantami prietaisai. Tai „Subaru“ skiriamieji požymiai ir puikus maksimalios saugos pavyzdys.

„Subaru“ siekia pagaminti saugiausius pasaulyje automobilius, ir visi bandymai rodo, kad šis tikslas sėkmingai įgyvendinamas naujuose automobiliuose. SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų, todėl dedame visas pastangas siekdami apsaugoti ne tik vairuotoją ir jo keleivius, bet ir kitus eismo dalyvius, pvz., dviratininkus ir pėsčiuosius.

 

AUKŠTESNIS SAUGOS LYGIS

KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naujasis „Outback“ nuskaito greitį ribojančius ženklus ir susieja šią informaciją su pastovaus greičio palaikymo sistema.

ADAPTYVIOJI TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Sistema kontroliuoja tolimųjų šviesų sklaidos diapazoną: pakoreguojamos sekcijos, veikiančios priešpriešiais ar priekyje važiuojančias transporto priemones, o kitos sekcijos lieka apšviestos. Važiuojant vingiuotais keliais, posūkių apšvietimo žibintai reaguoja į vairo pasukimą.

VEIDO ATPAŽINIMO SISTEMA

Infraraudonųjų spindulių kamera su veido atpažinimo programine įranga nuolat fiksuoja vairuotojo akių judėjimą. Kai jis praranda dėmesingumą ar pradeda snausti, sistema įspėja jį garso ir šviesos signalais.

DAUGIAU FUNKCIJŲ

INTEGRUOTI STOGO SKERSINIAI

Integruoti stogo bėgeliai su stogo skersiniais. Lengvai atlenkiami viena rankenėle. Visada su jumis – parengti naudoti ir praktiški.

BEKONTAKTIS ATIDARYMAS

Dėl įrengto jutiklio bagažinės dureles galite lengvai atidaryti rankos mostu.

„STARTEX“ APMUŠALAI

Viena iš automobilio naujovių – „StarTex“ sėdynių apmušalai. Jie pagaminti iš vandeniui nepralaidžios, patvarios ir lengvai valomos medžiagos.

DAUGIAU APIE „OUTBACK“

11,6 COLIO EKRANAS

„Outback“ modeliuose komplektuojamos informacinės sistemos visada buvo mūsų pasididžiavimas. Tačiau su nauju vertikaliu 11,6 colio jutikliniu ekranu dabar „Outback“ žengia didelį žingsnį į priekį. Per jį galima valdyti daugelį automobilio funkcijų. Žinoma, jis suderinamas ir su „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“.

PROŠVAISA

Su „Outback“ visada buvo lengva pasiekti norimą kelionės tikslą, tačiau jo prošvaisai dabar padidėjus iki 213 mm, galima drąsiai važiuoti bet kokiu keliu.

NAUJA PLATFORMA

„Outback“ sukonstruotas ant naujos „Subaru“ modulinės platformos („Subaru Global“ Platform). Lyginant su ankstesniąja platforma, ji yra dvigubai standesnė. Be to, ji užtikrina dar didesnį saugumą, aukštesnį komforto lygį ir mažesnį triukšmą salone.

 

Norite gauti daugiau informacijos?

 

Susisiekite su atstovybe