Outback

OUTBACK

 

Naujasis Subaru Outback pagaliau čia!

Žiūrėkite žemiau esantį video:

AUKŠTESNIS SAUGOS LYGIS

skyltigenkänning

KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naujasis „Outback“ nuskaito greitį ribojančius ženklus ir susieja šią informaciją su pastovaus greičio palaikymo sistema.

adaptivt helljus

ADAPTYVIOJI TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Sistema kontroliuoja tolimųjų šviesų sklaidos diapazoną: pakoreguojamos sekcijos, veikiančios priešpriešiais ar priekyje važiuojančias transporto priemones, o kitos sekcijos lieka apšviestos. Važiuojant vingiuotais keliais, posūkių apšvietimo žibintai reaguoja į vairo pasukimą.

ansiktsigenkänning

VEIDO ATPAŽINIMO SISTEMA

Infraraudonųjų spindulių kamera su veido atpažinimo programine įranga nuolat fiksuoja vairuotojo akių judėjimą. Kai jis praranda dėmesingumą ar pradeda snausti, sistema įspėja jį garso ir šviesos signalais.

DAUGIAU FUNKCIJŲ

takräcke

INTEGRUOTI STOGO SKERSINIAI

Integruoti stogo bėgeliai su stogo skersiniais. Lengvai atlenkiami viena rankenėle. Visada su jumis – parengti naudoti ir praktiški.

automatisk öppning av baklucka

BEKONTAKTIS ATIDARYMAS

Dėl įrengto jutiklio bagažinės dureles galite lengvai atidaryti rankos mostu.

startex klädsel

„STARTEX“ APMUŠALAI

Viena iš automobilio naujovių – „StarTex“ sėdynių apmušalai. Jie pagaminti iš vandeniui nepralaidžios, patvarios ir lengvai valomos medžiagos.

DAUGIAU APIE „OUTBACK“

stor skräm

11,6 COLIO EKRANAS

„Outback“ modeliuose komplektuojamos informacinės sistemos visada buvo mūsų pasididžiavimas. Tačiau su nauju vertikaliu 11,6 colio jutikliniu ekranu dabar „Outback“ žengia didelį žingsnį į priekį. Per jį galima valdyti daugelį automobilio funkcijų. Žinoma, jis suderinamas ir su „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“.

outback markfrigång

PROŠVAISA

Su „Outback“ visada buvo lengva pasiekti norimą kelionės tikslą, tačiau jo prošvaisai dabar padidėjus iki 213 mm, galima drąsiai važiuoti bet kokiu keliu.

subarus plattform

NAUJA PLATFORMA

„Outback“ sukonstruotas ant naujos „Subaru“ modulinės platformos („Subaru Global“ Platform). Lyginant su ankstesniąja platforma, ji yra dvigubai standesnė. Be to, ji užtikrina dar didesnį saugumą, aukštesnį komforto lygį ir mažesnį triukšmą salone.

Norite gauti daugiau informacijos?

Susisiekite su atstovybe