Subaru Solterra 

100% Subaru
100% elektrinis

Naujasis SUBARU SOLTERRA turi viską, ko galite tikėtis iš SUBARU. Tarp visų aukštos standartinės komplektacijos privalumų yra visų varančiųjų ratų sistema ir visos saugos sistemos. Vienintelis skirtumas – jis yra elektrinis.
Juo galite nuvažiuoti daugiau nei 460 km.

Su ilgai lauktomis naujienomis!

Atnaujinta ergonomiška vairuotojo aplinka

Trifazis įkrovimas 

Baterijos šildymas krovimo proceso metu

Tvirta kėbulo konstrukcija ir pažangi pagalbinė vairuotojo sistema užtikrina aukščiausią visų eismo dalyvių saugumo lygį pasaulyje. Tai pasakytina tiek apie sėdinčiuosius automobilio viduje, tiek apie esančius už jo ribų.

„Subaru“ simetriškoji visų varomųjų ratų sistema užtikrina geriausią klasėje manevringumą ir saugumą kelyje, leisdama mėgautis neprilygstamais vairavimo potyriais.

Praktiškas patvarumas, neįtikėtinas erdvumas ir išmaniosios funkcijos – į šį automobilį galima be vargo sukrauti visą savo bagažą, nesvarbu, ar tai būtų smulkūs krepšiai, ar didelių gabaritų aktyviam poilsiui skirta įranga.

Tai vertybės, kurių iš „Subaru“ automobilio tikisi ištisos savininkų kartos. Dabar pirmą kartą jos pristatomos automobilyje, kuris varomas vien elektra.

Sauga išorėje ir viduje

Standartinės komplektacijos “Subaru” automobilyje rasite daugybę pagalbos vairuotojui sistemų: saugumo sistemą “Subaru Safety Sence“, kuri veikia kaip dar viena pora akių, padedanti vairuotojui stebėti kelią priešais ir nustatyti, kai kiti automobiliai, dviračiai ar pėstieji pradeda kelti galimą pavojų, bei naująją saugaus išlipimo sistemą „Safe Exit Assist“, kuri įspėja vairuotoją neatidarinėti durelių, jeigu iš galo artėja automobilis ar dviratininkas.

Valdymas

„Solterra“ prietaisų skydelio išdėstymas atspindi „Subaru“ dizaino filosofiją: matomumas, paprastumas ir patogumas naudoti. Svarbiausia informacija, susijusi su sauga kelyje, matoma žemiau įtaisytame prietaisų skydelyje ir gerai matomoje konsolėje.

Visų varomųjų ratų sistema su „x mode“ režimu

Dėl 21 cm prošvaisos ir nuolatinės visų varančiųjų ratų sistemos su „X mode“ režimu „Solterra“ nebijos prastesnių kelių ar aukštesnių kliūčių, kurių tradiciniai elektromobiliai paprastai negali įveikti. „e-Subaru Global“ platformos (e-SGP) sprendimai (pavyzdžiui, po grindimis sumontuotos baterijos) leido užtikrinti puikų automobilio balansą, tradiciškai žemą svorio centrą ir stabilumą kelyje. Visuose modeliuose esanti X-MODE sistema leis užtikrinti maksimalų pravažumą ir stabilumą.

Jūsų paslaugoms

„Subaru“ automobilis pasižymi išskirtiniu praktiškumu. „Solterra“ turi erdvų ir lengvai panaudojamą bagažo skyrių su dviem dugno padėtimis: aukštesne, skirta lengvai pakraunamam bagažui, ir žemesne, skirta sutalpinti papildomam kroviniui. „Solterra“ bagažinėje telpa iki 452 litrų bagažo (VDA).

Krovimas

„Solterra“ galima įkrauti visuose regionuose prieinamais įvairiais ir su automobiliu suderinamais efektyviais krovikliais. Esant 150 kW nuolatinei srovei, 80 % akumuliatoriaus įkraunama per 30 min. Nuotolinė krovimo būsenos kontrolė ir kitos funkcijos taip pat pasiekiamos išmaniajame telefone.

Subaru Care - Nepraraskite ryšio

Su automobiliu ir jo multimedijų sistema susieta „Subaru Care“ mobilioji programėlė – jūsų naujo lygmens ryšio ir patogumo pasas. Išmaniajame telefone veikianti programėlė suteikia galimybę nuotoliniu būdu prisijungti ir valdyti įvairią informaciją ir funkcijas bei neprarasti ryšio su jūsų „Solterra“, net jeigu esate ne automobilyje.

Patikimas kelionių palydovas ilgus metus

Kaip ir kiekvienam „Subaru“ automobiliui, „Soltera“ taikoma 5 metų garantija. Jis sukurtas patikimai tarnauti ilgus metus. Akumuliatoriai suprojektuoti taip, kad po 8 metų išlaikytų 70 proc.

RASKITE ARTIMIAUSIĄ ATSTOVYBĘ

RASTI ATSTOVĄ