soltera_logo.png

Pirmasis mūsų elektromobilis
jau 2022 m.

2022 metų viduryje ”Subaru” pristatys visiškai naują elektrinį padidinto pravažumo (SUV) klasės modelį ”Solterra”.Tai vien elektra varomas visureigis, siūlantis visus privalumus, kurių mes tikimės iš „Subaru“: maksimalų saugumą, patikimumą, tradicinę visų varomųjų ratų sistemą ir aukščiausio lygio standartinę įrangą.

Savo dydžiu primenantis dabartinį „Forester“ modelį, ”Solterra” bus konstruojamas ant naujos modulinės „e-Subaru Global“ platformos. Jos dėka visapusiškai padidėja saugumas, pagerėja automobilio veikimas ir užtikrinamas toks pojūtis, kurį galite patirti tik vairuodami „Subaru“.

Keliaukime drauge nuo modelio pasaulinės premjeros šį rudenį iki jo pasirodymo Lietuvos rinkoje 2022 m! Šiame puslapyje bus nuolat skelbiamos„Subaru Solterra“ naujienos, informacija apie modelio ypatybes..

Norite sužinoti daugiau ir vieni pirmųjų išbandyti šį automobilį?

Užsisakykite pranešimus, informuojančius apie šio puslapio atnaujinimą, kad nepraleistumėte naujos, įdomios ir aktualios informacijos apie „Subaru Solterra“. Mes periodiškai Jums pateiksime daugiau informacijos, nuotraukų ir vaizdo įrašų, kai tik šią medžiagą paskelbs gamykla ir tyrimų bei plėtros komanda. Artėjant modelio pasirodymo rinkoje dienai, taip pat pakviesime Jus į išankstinį jo pristatymą.

Prisistatykite

„Solterra“ vardas kilęs iš lotyniškų žodžių „sol“ (saulė) ir „terra“ (žemė). Pavadinimas liudija, kad ir „Subaru““ jaučia atsakomybę dėl ekologinės situacijos mūsų planetoje ir pastangas skiria ekologiškiems transporto sprendimams.

Tai atspindi „Subaru“ siekį išsaugoti tradicines vertybes ateityje ir suteikti galimybę labiau priartėti prie gamtos vairuojant elektromobilį, kuris gali pasiekti tolimiausius planetos kampelius, kur baigiasi kelias, ir parvežti Jus atgal į namus.

Šios ypatybės būdingos ir kitiems mūsų modeliams – „Subaru XV“, „Forester“ ir naujajam „Outback“. „Solterra“ – naujas visureigis, kuris siūlo viską, ko galima tikėtis iš „Subaru“. Yra tik vienas skirtumas. Jis varomas vien elektra.