soltera_logo.png

Premjera jau visai čia pat!

Ilgai laukta „Subaru Solterra“ premjera įvyks jau visai netrukus – jūs būsite maloniai nustebinti.

„Solterra“ pasižymi visomis savybėmis, dėl kurių „Subaru“ tapo išskirtiniu prekės ženklu. Geriausia pasaulyje saugos sistema, maksimalus įrangos lygis jau baziniame modelyje ir, žinoma, kaip standartinė įranga komplektuojama visų varomųjų ratų sistema.

Rasti atstovą

Tvirta kėbulo konstrukcija ir pažangi pagalbinė vairuotojo sistema užtikrina aukščiausią visų eismo dalyvių saugumo lygį pasaulyje. Tai pasakytina tiek apie sėdinčiuosius automobilio viduje, tiek apie esančius už jo ribų.

„Subaru“ simetriškoji visų varomųjų ratų sistema užtikrina geriausią klasėje manevringumą ir saugumą kelyje, leisdama mėgautis neprilygstamais vairavimo potyriais.

Praktiškas patvarumas, neįtikėtinas erdvumas ir išmaniosios funkcijos – į šį automobilį galima be vargo sukrauti visą savo bagažą, nesvarbu, ar tai būtų smulkūs krepšiai, ar didelių gabaritų aktyviam poilsiui skirta įranga.

Solterra
Solterra

Tai vertybės, kurių iš „Subaru“ automobilio tikisi ištisos savininkų kartos. Dabar pirmą kartą jos pristatomos automobilyje, kuris varomas vien elektra.

Praktiškas kasdieniame gyvenime

„Subaru“ automobilis pasižymi išskirtiniu praktiškumu. „Solterra“ turi erdvų ir lengvai panaudojamą bagažo skyrių su dviem dugno padėtimis: aukštesne, skirta lengvai pakraunamam bagažui, ir žemesne, skirta sutalpinti papildomam kroviniui. „Solterra“ bagažinėje telpa iki 475 litrų bagažo (VDA).

Visų varomųjų ratų sistema su „X Mode“ režimu standartinėje komplektacijoje

"Dėka 211 mm prošvaisos ir  simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos, „Solterra“ nebijos prastesnių kelių ar aukštesnių kliūčių, kurių tradiciniai elektromobiliai paprastai negali įveikti.

 e-SGP (e-Subaru Global Platform) platformos sprendimai (pavyzdžiui, po grindimis sumontuotos baterijos) leido užtikrinti puikų automobilio balansą, tradiciškai žemą svorio centrą ir stabilumą kelyje. Visuose modeliuose esanti X-MODE sistema leis užtikrinti maksimalų pravažumą ir stabilumą.

Visos saugos sistemos standartinėje komplektacijoje

Standartinės komplektacijos "Subaru" automobilyje rasite daugybę pagalbos vairuotojui sistemų: saugumo sistemą “Eyesight“, kuri veikia kaip dar viena pora akių, padedanti vairuotojui stebėti kelią priešais ir nustatyti, kai kiti automobiliai, dviračiai ar pėstieji pradeda kelti galimą pavojų bei naująją saugaus išlipimo sistemą „Safe Exit Assist“, kuri įspėja vairuotoją neatidarinėti durelių, jeigu iš galo artėja automobilis ar dviratininkas.

Išorė

Vidus

Grynakraujis „Subaru“ elektromobilis

Nei jums, nei ateities kartos atstovams nebereikės svarstyti, ką geriau pasirinkti – unikalius „Subaru“ privalumus ar elektrinę pavarą. „Solterra“ siūlo du variklius, vieno variklio galingumas siekia 80 kW ir 168 Nm. Deklaruojama, kad su 71,4 kWh talpos akumuliatoriumi nuvažiuojamas atstumas siekia daugiau nei 400 km (pagal WLTP). Daugelio žmonių kasdienėms reikmėms to visiškai pakanka. Buitiniu įkrovikliu akumuliatorius galima įkrauti per 6,5 val. Naudojant greitąjį 150 kW įkroviklį, akumuliatorių įkrovos lygį nuo 0 iki 80 proc. galima pasiekti vos per 30 minučių.

Patikimas kelionių palydovas ilgus metus

Kaip ir kiekvienam „Subaru“ automobiliui, „Soltera“ taikoma 5 metų garantija. Jis sukurtas patikimai tarnauti ilgus metus. Akumuliatoriai suprojektuoti taip, kad po dešimties metų išlaikytų 90 proc. savo talpos.

Augstākā līmeņa aprīkojums

Ir pieejami trīs dažādi Solterra modeļi. Kā jau ierasts Subaru automobiļiem, arī Solterra pamataprīkojumā ir iekļauts gandrīz viss. Tādējādi tiek apliecinātas Subaru zīmola tradicionālās vērtības un unikālās īpašības.

Dark Blue Mica

Dark Blue Mica

Black Mica

Black

Emotional Red

Emotional Red

Precious Metal

Precious Metal

Harbor Mist Grey Pear

Harbor Mist Grey Pearl

Harbor Mist Grey Pearl

Harbor Mist Grey Pearl / Black Mica

Platinum White Pearl Mica

Platinum White Pearl Mica

Norite sužinoti daugiau ir vieni pirmųjų išbandyti šį automobilį?

Užsisakykite pranešimus, informuojančius apie šio puslapio atnaujinimą, kad nepraleistumėte naujos, įdomios ir aktualios informacijos apie „Subaru Solterra“. Mes periodiškai Jums pateiksime daugiau informacijos, nuotraukų ir vaizdo įrašų, kai tik šią medžiagą paskelbs gamykla ir tyrimų bei plėtros komanda. Artėjant modelio pasirodymo rinkoje dienai, taip pat pakviesime Jus į išankstinį jo pristatymą.

Prisistatykite