PENKIOS MODELIAI.
VIENAS JŪSŲ.

MŪSŲ MODELIŲ ASORTIMENTAS

PENKIOS SKIRTINGI SEGMENTAI.
PASAULINĖS KLASĖS SAUGA.

„Subaru“ – visada „Subaru“. Mes gaminame automobilius norintiems turėti pagal saugumą pasaulyje pirmaujantį, visapusiškai saugų, funkcionalų, ilgaamžį automobilį, kurį smagu vairuoti.
Jums telieka išsirinkti tinkamiausią modelį, visų pirma atsižvelgiant į tai, kokį vaidmenį jūs jam numatėte kasdieniame gyvenime.

Naujasis Crosstrek

„Crosstrek“ sukurtas galvojant apie jo savininką. Nuolatinė visų varančiųjų ratų sistema, didelė krova ir maksimalus saugumas – tai savybės, dėl kurių „Subaru“ tapo aktyvaus gyvenimo būdą propaguojančių šeimų favoritu ir pirmuoju pasirinkimu.

Susipažinkite su „Crosstrek“

FORESTER

„Forester“ – tiems, kuriems reikalingas visus kelius įveikiantis darbinis arkliukas. „Forester“ mėgsta purvą, bet lygiai taip pat tinka ilgoms kelionėms ir mieste. Rizika įklimpti minimali, priešingai nei tikimybė pamilti „Forester“.

Susipažinkite su „Forester“

OUTBACK

„Outback“ pranoksta kitus pagal saugumą, erdvumą ir vilkimo masę. Jis idealiai tinka ieškantiems bet kokiai šeimos veiklai tinkamo automobilio. „Outback“ buvo pirmas pasaulyje tokio tipo automobilis ir vis dar pirmauja savo klasėje.

Susipažinkite su „Outback“

SOLTERRA

Viskas, ko tikitės iš „Subaru“. Legendinė visų varančiųjų ratų sistema, aukščiausio lygio komforto ir saugos įranga - visa tai rasite jau standartinėje komplektacijoje. Vienintelis skirtumas nuo kitų mūsų modelių yra tas, kad šis yra varomas tik elektra ir nuvažiuoja iki 460 km.

Susipažinkite su „Solterra“

Subaru XV

Mes niekada neieškome kompromiso dėl saugos, nuolatinės visų varomųjų ratų sistemos ar patogumo. Geriausi mūsų pasiūlymai yra visų mūsų automobilių standartas. Tai mums padėjo užmegzti unikalų ryšį su savo klientais, kuriuo mes labai didžiuojamės.

Susipažinkite su „Subaru XV“

KUO PASIŽYMI JŪSŲ „SUBARU“?

JAME SUMONTUOTA VISA ĮRANGA. VISUOSE MODELIUOSE.

DIDŽIAUSIAS SAUGUMAS

Saugumui skiriame labai didelį dėmesį. Todėl mūsų pasaulyje pirmaujanti pagalbinė vairavimo sistema „EyeSight“ yra įtraukta į siūlomo „Subaru“ komplektaciją. Saugumas yra privalomas, nes mūsų tikslas – gaminti saugiausius pasaulyje automobilius.

Sužinokite daugiau apie saugą

NUOLATINĖ SIMETRIŠKOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ SISTEMA

Nuolatinę simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą „Subaru“ visų pirma vertina kaip saugumo priemonę, todėl ji sumontuota visuose mūsų modeliuose. Dėl nuolatinės simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos automobilis įgyja visureigio savybių ir pasižymi nepriekaištinga vilkimo mase.

Sužinokite daugiau apie nuolatinę simetriškąją visų varomųjų ratų sistemąFyrhjulsdrift som standard

PASIRUOŠĘ IŠBANDYTI?

Registruotis važiavimui

 

RASTI ATSTOVĄ