TRYS MODELIAI.
VIENAS JŪSŲ.

MŪSŲ AUTOMOBILIAI

TAS PATS AUKŠTAS SAUGUMO LYGIS.
TRYS SKIRTINGI DIZAINAI.

„Subaru“ – visada „Subaru“. Mes gaminame automobilius norintiems turėti pagal saugumą pasaulyje pirmaujantį, visapusiškai saugų, funkcionalų, ilgaamžį automobilį, kurį smagu vairuoti.
Jums telieka išsirinkti tinkamiausią modelį, visų pirma atsižvelgiant į tai, kokį vaidmenį jūs jam numatėte kasdieniame gyvenime.

FORESTER

su Base paketu
nuo 27 990 €

„Forester“ – tiems, kuriems reikalingas visus kelius įveikiantis darbinis arkliukas. „Forester“ mėgsta purvą, bet lygiai taip pat tinka ilgoms kelionėms ir mieste. Rizika įklimpti minimali, priešingai nei tikimybė pamilti „Forester“.

Susipažinkite su „Forester“

OUTBACK

su Active paketu
nuo 28 690 €

„Outback“ pranoksta kitus pagal saugumą, erdvumą ir vilkimo masę. Jis idealiai tinka ieškantiems bet kokiai šeimos veiklai tinkamo automobilio. „Outback“ buvo pirmas pasaulyje tokio tipo automobilis ir vis dar pirmauja savo klasėje.

Susipažinkite su „Outback“

KUO PASIŽYMI JŪSŲ „SUBARU“?

JAME SUMONTUOTA VISA ĮRANGA. VISUOSE MODELIUOSE.

DIDŽIAUSIAS SAUGUMAS

Saugumui skiriame labai didelį dėmesį. Todėl mūsų pasaulyje pirmaujanti pagalbinė vairavimo sistema „EyeSight“ yra įtraukta į siūlomo „Subaru“ komplektaciją. Saugumas yra privalomas, nes mūsų tikslas – gaminti saugiausius pasaulyje automobilius.

Sužinokite daugiau apie saugą

NUOLATINĖ SIMETRIŠKOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ SISTEMA

Nuolatinę simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą „Subaru“ visų pirma vertina kaip saugumo priemonę, todėl ji sumontuota visuose mūsų modeliuose. Dėl nuolatinės simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos automobilis įgyja visureigio savybių ir pasižymi nepriekaištinga vilkimo mase.

Sužinokite daugiau apie nuolatinę simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą


3 METŲ NEMOKAMA TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Visiems naujiems „Subaru“ automobiliams suteikiama 3 metų nemokama techninė priežiūra. Atsarginės dalys, dirbtuvių laikas ir programinės įrangos naujiniai. Tai viskas, ko reikia, kad jūsų „Subaru“ kuo toliau nuvažiuotų nekeldamas jokių rūpesčių.
(3 metų arba iki 45 000 km ridos nemokama techninė priežiūra)

Sužinokite daugiau apie techninę priežiūrą