Forester

Rasti atstovą

SUBARU FORESTER

GALINGAS, FUNKCIONALUS IR SAUGUS

Patikimas ir tvirtas, kai to reikia. „Forester“ gali vilkti tikrai didelę masę. Vairuotojas sėdi aukštai, todėl aplinkui viskas puikiai matosi. Kaip ir visų kitų „Subaru“ automobilių, svarbiausia „Forester“ savybė – saugumas. „Forester“ pelnė visų laikų aukščiausią „Euro NCAP“ įvertinimą už vaikų apsaugą.

Didžiausia prabanga – grįžti namo saugiai. Todėl visi „Subaru“ modeliai kuriami siekiant pagaminti saugiausius pasaulyje automobilius. Vadovaujantis šia filosofija, dėmesys skiriamas ir esantiems automobilyje, ir likusiems lauke – žmonėms ir gyvūnams. Įgyvendinant šį tikslą, į standartinę komplektaciją visada įtraukiama visų varomųjų ratų sistema, aukšto lygio komfortas ir pasaulyje pirmaujanti saugos sistema, padedanti vairuotojui nustatyti pavojingas situacijas ir jų išvengti. Be viso to, „Forester“ automobilis pasižymi didele apkrovos norma ir vilkimo mase, patikimumu ir universalumu, todėl su juo bet kokiu oru nuvažiuosite visur, kur tik norėsite. Tai charakteristikos, dėl kurių „Forester“ tampa pagrindiniu aktyvios šeimos pasirinkimu.

„Subaru“ siekia pagaminti saugiausius pasaulyje automobilius, ir visi bandymai rodo, kad šis tikslas sėkmingai įgyvendinamas naujuose automobiliuose.

SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų, todėl dedame visas pastangas siekdami apsaugoti ne tik vairuotoją ir jo keleivius, bet ir kitus eismo dalyvius, pvz., dviratininkus ir pėsčiuosius.

„Forester“ pasižymi ne viena išmaniąja funkcija, leidžiančia kiekvienam, keliaujančiam automobiliu, jaustis patogiai. Platūs galinių durų slenksčiai pritaikyti nesunkiai pasiekti stogą. Juos saugo durelės, todėl nesusitepsite drabužių, net jeigu automobilis nešvarus. Erdviame salone rasite daugybę daiktadėžių ir puodelių laikiklių.

NUOLATINĖ SIMETRIŠKOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ SISTEMA

Nuolatinę simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą „Subaru“ visų pirma vertina kaip saugumo priemonę. Dėl nuolatinės simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos automobilis tampa stabilus, lengviau nuspėjamas ir geriau suvaldomas kelyje. „Forester“ pasižymi didele vilkimo mase, taip pat turi specialią stabilizavimo sistemą, skirtą saugesniam vilkimui.

Sužinokite daugiau apie nuolatinę simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą

PASAULYJE PIRMAUJANTI PAGALBINĖ VAIRAVIMO SISTEMA

Sistema „EyeSight“ – tai dvi papildomos akys, stebinčios kelią, t. y. dvi kameros, nukreiptos į priekį. Sistema „EyeSight“ yra daugiau nei 30 metų darbo mokslinių tyrimo ir technologinės plėtros srityje rezultatas. Automobiliai, kuriuose įdiegta „EyeSight“ sistema, dukart rečiau patenka į avarijas nei automobiliai, kuriuose šios sistemos nėra, o susidūrimų iš galo skaičius sumažėja 84 proc.

Sužinokite daugiau apie „EyeSight“

DĖMESYS
FUNKCIJAI

„Forester“ pasižymi ne viena pažangia funkcija, palengvinančia gyvenimą. Platūs laipteliai gale iš vidaus leidžia nesunkiai pasiekti stogą. Juos saugo durelės, todėl nesusitepsite drabužių, net jeigu automobilis nešvarus. Salone rasite daugybę daiktadėžių ir puodelių laikiklių.

GALVOJATE IŠMĖGINTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ?

Bandomasis važiavimas – geriausias būdas patirti, ką reiškia vairuoti „Forester“.
Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų atstovų salonuose

Registruotis važiavimui

ELEKTRINIS „BOXER“ VARIKLIS

Automobilyje sumontavus „e-Boxer“ mums pavyko dar labiau patobulinti ir išryškinti tas savybes, kurias labiausiai vertina šio automobilio savininkai.

Sužinokite daugiau apie „e-Boxer“

GERAI APGALVOTAS IR IŠ IŠORĖS, IR IŠ VIDAUS.

Dideli stikliniai langai ir siauri statramsčiai užtikrina geriausią tarp „Forester“ klasės automobilių matomumą iš visų pusių, todėl vairuotojas gali labiau atsipalaiduoti ir vairuoti saugiau. Visapusė aplinkos kontrolė, logiška vairuotojui sukurta erdvė ir lengvai suprantami prietaisai.

Skaityti toliau

ERDVĖ JŪSŲ AISTRAI

Slidės, dviratis, šuo, medžioklė, žvejyba ar apskritai gamta. Mes visi jaučiame aistrą skirtingiems dalykams. Štai kodėl taip paprasta pritaikyti „Forester“ prie savo poreikių ir susikurti erdvę viskam, kas jums patinka.

Priedai


RASKITE ARTIMIAUSIĄ ATSTOVYBĘRaskite artimiausią atstovybę arba autoservisą, kuriame jums bus suteikta techninė pagalba ir galėsite užsiregistruoti bandomajam važiavimui.

 

 

Rasti atstovą