Turint tinkamą įrangą, kiekviena diena gali tapti įsimintinu nuotykiu. Su „Subaru Outback“, kurio standartinėje komplekta-cijoje yra nuolatinė visų varomųjų ratų sistema, automatinė pavarų dėžė ir pasaulinio lygio pagalbinė vairavimo sis-tema „EyeSight“, jūs visada atvyksite pirmi. Visa kita priklauso nuo jūsų.

Dabar tinkamiausias metas įsigyti naują „Outback“, nes galite sutaupyti net 4 000 eurų ir iškart atsiimti savo naują „Subaru“ su nuolatine visų varomųjų ratų sistema!

Akcija galioja kol bus akcijos automobilių. Akcija nėra sumuojama su kitomis akcijomis ar specialiaisiais pasiūlymais.

SUBARU OUTBACK

ERDVUS, PATVARUS IR SAUGUS.

„Outback“ pasižymi visomis savybėmis, kurias vertina „Subaru“ savininkai. Jam niekas neprilygsta saugumu, erdvumu ir vilkimo mase. Idealiai tinka ieškantiems bet kokiai šeimos veiklai tinkamo automobilio.

NUOLATINĖ SIMETRIŠKOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ SISTEMA

Nuolatinę simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą „Subaru“ visų pirma vertina kaip saugumo priemonę. Dėl nuolatinės simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos automobilis tampa stabilus, lengviau nuspėjamas ir geriau suvaldomas kelyje. Todėl jums saugiau vairuoti, bet dėl to pravažumas nė kiek nesumažėja.

Sužinokite daugiau apie nuolatinę simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą

Eyesight ser ett övergångsställe

PASAULYJE PIRMAUJANTI PAGALBINĖ VAIRAVIMO SISTEMA

Sistema „EyeSight“ – tai dvi papildomos akys, stebinčios kelią, t. y. dvi kameros, nukreiptos į priekį. Sistema „EyeSight“ yra daugiau nei 30 metų darbo mokslinių tyrimo ir technologinės plėtros srityje rezultatas. Automobiliai, kuriuose įdiegta „EyeSight“ sistema, dukart rečiau patenka į avarijas nei automobiliai, kuriuose šios sistemos nėra, o susidūrimų iš galo skaičius sumažėja 84 proc.

Sužinokite daugiau apie „EyeSight“

DĖMESYS FUNKCIJAI

„Outback“ pasižymi ne viena pažangia funkcija, palengvinančia gyvenimą. Platūs laipteliai gale iš vidaus leidžia nesunkiai pasiekti stogą. Salone rasite daugybę daiktadėžių ir puodelių laikiklių. Atkreipkite dėmesį ir į šioje automobilių klasėje didžiausią sėdyne gale su reguliuojamu atlošu.

 

UŽSIREGISTRUOTI BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI

Bandomasis važiavimas

Rasti atstovybę

GERAI APGALVOTAS IR IŠ IŠORĖS, IR IŠ VIDAUS.

„Outback“ – iš išorės tvirtas ir patvarus automobilis su pažangaus dizaino salonu, todėl visos kelionės yra patogios, saugios ir malonios. Sužinokite daugiau, kaip „Outback“ jums gali praversti.

Skaityti toliau

ERDVĖ JŪSŲ AISTRAI

Slidės, dviratis, šuo, medžioklė, žvejyba ar apskritai gamta. Mes visi jaučiame aistrą skirtingiems dalykams. Štai kodėl taip paprasta pritaikyti „Outback“ prie savo poreikių ir susikurti erdvę viskam, kas jums patinka. Jūs iškart gaunate erdvią bagažinę plokščiu dugnu, kurioje telpa keturi 80 litrų talpos lagaminai.

Priedai

RASKITE ARTIMIAUSIĄ ATSTOVYBĘRaskite artimiausią atstovybę arba autoservisą, kuriame jums bus suteikta techninė pagalba ir galėsite užsiregistruoti bandomajam važiavimui.