„SUBARU“ ĮGALIOTAS AUTOSERVISAS

Renkantis automobilio remonto ir techninės priežiūros paslaugų teikėją, įgaliotas „Subaru“ autoservisas yra nepalyginamai geresnis pasirinkimas jums ir jūsų automobiliui. Mūsų autoservisai vadovaujasi „Subaru“ gamyklos rekomendacijomis, be to, mes visada turime naujausios informacijos ir paskutinius automobilių programinės įrangos naujinius. Mūsų specialistai specialiai parengti pasirūpinti jūsų turimu modeliu. Mes visada naudojame originalias „Subaru“ dalis, kad užtikrintume kuo geresnį automobilio veikimą bei didžiausią automobilio vertę, jeigu sugalvotumėte jį parduoti.

  • Parengti atlikti „Subaru“ techninę priežiūrą ir remontą
  • Vadovaujasi „Subaru“ rekomendacijomis
  • Paskutiniai programinės įrangos naujiniai, skirti jūsų automobiliui
  • Teikiama svarbi informacija apie jūsų automobilį
  • Naudojamos originalios „Subaru“ dalys
  • Remonto darbams ir dalims taikoma garantija
  • Autoserviso žymos techninės priežiūros knygelėje didina automobilio pardavimo vertę

ORIGINALŪS „SUBARU“ AKSESUARAI

 Mes kruopščiai atrinkome aksesuarus jūsų „Subaru“ automobiliui, kad galėtumėte dėmesį skirti tam, ką suplanavote nuveikti. Šiaurės Europos šalių klimatas diktuoja sąlygas, kokius aksesuarus montuoti automobilyje – žiemą sniegas ir druska labai neigiamai veikia ratlankius ir kablį. Specialūs bandymai atliekami, siekiant nustatyti, kaip mūsų ratlankiai ir kabliai atlaiko šiaurietišką klimatą. Išbandomi visi stogo laikikliai ir bagažinės, dviračių laikikliai ir kajakų laikikliai, kad laisvalaikio neaptemdytų jokie rūpesčiai. Funkcionalumas ir paprastumas šiuo požiūriu yra mūsų pagrindiniai principai. Mūsų aksesuarai yra pritaikyti tik „Subaru“ automobiliams.

STIKLAS

Automobilio priekinis stiklas – labai svarbi automobilio dalis; jis ne tik apsaugo jus nuo vėjo ir oro sąlygų, apsaugomi ir jutikliai, esantys priekiniame stikle. „Subaru“ sistema „EyeSight“ sumontuota viršutiniame priekinio stiklo krašte kartu su kitais jutikliais.

Prireikus pakeisti priekinį stiklą, labai svarbu, kad jis būtų pakeistas stiklu, pasižyminčiu tokiomis pat savybėmis kaip originalus „Subaru“ priekinis stiklas. Automobilio saugos sistemų optinės refrakcijos ir storio paklaidos vertės labai mažos. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad priekinis stiklas yra automobilio salono garso izoliacijos dalis.

Įtrūkimus būtina kuo greičiau sutvarkyti, kad drėgmė neįsiskverbtų ir nesugadintų stiklo plėvelės arba kad stiklas toliau neaižėtų. Priklausomai nuo to, kur atsirado įtrūkimas, gali tekti pakeisti visą priekinį stiklą. Kreipkitės į savo įgaliotą „Subaru“ autoservisą.

Ne mažiau svarbu tinkamai įdėti priekinį stiklą ir po to sukalibruoti sistemą „EyeSight“; „Subaru“ specialistai yra parengti ir atestuoti atlikti šį darbą.

Keičiant priekinį stiklą, būtina išimti „EyeSight“ kamerą ir vėliau ją sukalibruoti su naujai įstatytu priekiniu stiklu. Įgalioti „Subaru“ autoservisai turi tinkamas specialias „EyeSight“ kalibravimo priemones, kurias sukūrė „Subaru“ inžinieriai.

„Subaru“ siekia pagaminti saugiausius pasaulyje automobilius. Esame tikri, kad jūs ir toliau norėsite keliauti saugiu automobiliu.

Originalios „Subaru“ dalys ir įgalioti autoservisai – saugus jūsų ir jūsų šeimos pasirinkimas.

ORIGINALIOS „SUBARU“ DALYS

„Subaru“ automobilius gamina nuo 1958 m. Mes visada skyrėme didelį dėmesį saugių ir tvarių automobilių sukūrimui. Nonsense in translation