PROTINGAS SPRENDIMAS

Naujasis Subaru sustiprina savo užsitarnautą reputaciją: jis pasižymi daugybę unikalių privalumų.
Nuolatinė visų varančiųjų ratų pavara, aukščiausio lygio sauga ir 5 metų garantija - Subaru automobiliai labai tinka Lietuvos keliams.
Susipažinkite su naujausiais Subaru modeliais artimiausioje atstovybėje.

#1

"Subaru" visos saugos sistemos visada yra standartinėje komplektacijoje

Visų varančiųjų ratų sistema, pagalbinė vairavimo sistema "EyeSight", avarinio stabdymo sistema - tai tik kelios priežastys, dėl kurių "Subaru "Euro NCAP" saugumo testuose buvo pripažinti saugiausiais automobiliais savo klasėje.

"Subaru" yra vienas saugiausių automobilių ir už saugumą nereikia mokėti papildomai.

Sužinokite daugiau

#2

Naujajam "Subaru" visada suteikiama 5 metų garantija

Įsigijus naująjį “Subaru" nereikės jaudintis dėl nuvažiuotų kilometrų. "Subaru" yra vienas patvariausių automobilių, todėl jis ilgai ir patikimai jums tarnaus. Kad galėtumėte mėgautis važiavimu be rūpesčių, naujajam "Subaru" suteikiama net 5 metų garantija.

Sužinokite daugiau

#3

Nuolatinė visų varomųjų ratų sistemą jau standartinėje komplektacijoje

Jums reikia patikimo automobilio, su kuriuo saugiai pasiektumėte kelionės tikslą bet kokiomis oro sąlygomis. Dabar geriausias metas pakeisti savo dviem ratais varomą automobilį į keturiais ratais varomą ir saugų "Subaru"!

Sužinokite daugiau

#4

Aukšta išliekamoji SUBARU vertė

Atsižvelgdami į kiekvieno modelio saugumą, pati-kimumą ir vertę, automobilių visame pasaulyje pirkėjai jau ne pirmą kartą pasirenka SUBARU. Štai kodėl bėgant metams SUBARU nepraranda savo vertės ir yra paklausūs naudotų automobilių rinkoje.

Sužinokite daugiau

#5

SUBARU turi didelę vilkimo masę

Nuolatinės visų varančiųjų ratų sistemos ir horizontalaus opozicinio BOXER variklio dėka automobilis gali vilkti net sunkiausią krovinį. SUBARU jau seniai tapo aktyvaus gyvenimo būdą propaguojančių šeimų favoritu ir pirmuoju pasirinkimu.

#6

SUBARU patikimai tarnauja ilgus metus

Net 97% SUBARU savininkų iki šiol sėkmingai naudojasi daugiau nei prieš 10 metų įsigytais automobiliais. Skandinavijoje ir Vokietijoje atliktos klientų pasitenkinimo apklausos rezultatai parodė, kad SUBARU savininkai yra labiausiai patenkinti savo automobilio pasirinkimu.