PROTINGAS SPRENDIMAS

Naujasis Subaru sustiprina savo užsitarnautą reputaciją: jis pasižymi daugybę unikalių privalumų.
Nuolatinė visų varančiųjų ratų pavara, aukščiausio lygio sauga ir 5 metų garantija - Subaru automobiliai labai tinka Lietuvos keliams.
Susipažinkite su naujausiais Subaru modeliais artimiausioje atstovybėje.#1

"Subaru" visos saugos sistemos visada yra standartinėje komplektacijoje

Visų varančiųjų ratų sistema, pagalbinė vairavimo sistema "EyeSight", avarinio stabdymo sistema - tai tik kelios priežastys, dėl kurių "Subaru "Euro NCAP" saugumo testuose buvo pripažinti saugiausiais automobiliais savo klasėje.

"Subaru" yra vienas saugiausių automobilių ir už saugumą nereikia mokėti papildomai.
Sužinokite daugiau#2

Naujajam "Subaru" visada suteikiama 5 metų garantija

Įsigijus naująjį “Subaru" nereikės jaudintis dėl nuvažiuotų kilometrų. "Subaru" yra vienas patvariausių automobilių, todėl jis ilgai ir patikimai jums tarnaus. Kad galėtumėte mėgautis važiavimu be rūpesčių, naujajam "Subaru" suteikiama net 5 metų garantija.

Sužinokite daugiau#3

Nuolatinė visų varomųjų ratų sistemą jau standartinėje komplektacijoje

Jums reikia patikimo automobilio, su kuriuo saugiai pasiektumėte kelionės tikslą bet kokiomis oro sąlygomis. Dabar geriausias metas pakeisti savo dviem ratais varomą automobilį į keturiais ratais varomą ir saugų "Subaru"!

Sužinokite daugiau#4

Puikios komplektacijos, keturiais ratais varomas "Subaru" nuo
€ 27,990

Gausią bazinę komplektaciją sudaro automatinė pavarų dėžė, pažangiausios saugos sistemos, 5 metų garantija ir dar daugiau. Dabar galite įsigyti "Subaru XV" su "Active" komplektacijąč už € 27,990.

Sužinokite daugiau