Subaru XV

SUBARU XV

SUBARU XV

TAI KĄ KITI SIŪLO PAPILDOMAI,
SUBARU XV TURI STANDARTINĖJE KOMPLEKTACIJOJE.

Mes niekada neieškome kompromiso dėl saugos, nuolatinės visų varomųjų ratų sistemos ar patogumo. Geriausi mūsų pasiūlymai yra visų mūsų automobilių standartas. Tai mums padėjo užmegzti unikalų ryšį su savo klientais, kuriuo mes labai didžiuojamės.

SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVO SUBARU XV SU DAUGIAU PRIEDŲ

Visada standartinėje komplektacijoje (2.0):
Visada galima papildomai užsisakyti:

VISKAS, KO JUMS REIKIA, BET KOMPAKTIŠKA FORMA

Automobilyje „Subaru XV“ rasite viską, kas „Subaru“ paverčia „Subaru“. Nuolatinė simetriškoji visų varomųjų ratų sistema, didelė prošvaisa, erdvus salonas, tvirtas kėbulas ir pasaulinio lygio saugumas. Sukonstruotas ant naujos modulinės „Subaru“ platformos automobilis yra aukščiausiai vertinamas savo klasėje pagal visus „Euro NCAP“ saugumo bandymus.

XV fem stjärnor i Euro NCAP

PASAULYJE PIRMAUJANTI PAGALBINĖ VAIRAVIMO SISTEMA

Sistema „EyeSight“ – tai dvi papildomos akys, stebinčios kelią, t. y. dvi kameros, nukreiptos į priekį. Sistema „EyeSight“ yra daugiau nei 30 metų darbo mokslinių tyrimo ir technologinės plėtros srityje rezultatas. Automobiliai, kuriuose įdiegta „EyeSight“ sistema, dukart rečiau patenka į avarijas nei automobiliai, kuriuose šios sistemos nėra, o susidūrimų iš galo skaičius sumažėja 84 proc.

Sužinokite daugiau apie „EyeSight“

Subaru XV e-boxer med takbox

NUOLATINĖ SIMETRIŠKOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ SISTEMA

Nuolatinę simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą „Subaru“ visų pirma vertina kaip saugumo priemonę. Dėl nuolatinės simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos automobilis tampa stabilus, lengviau nuspėjamas ir geriau suvaldomas kelyje. Todėl jums saugiau vairuoti, bet dėl to pravažumas nė kiek nesumažėja.

Sužinokite daugiau apie nuolatinę simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą

XV med öppet bagage

DĖMESYS
FUNKCIJAI


„Subaru XV“ pasižymi ne viena pažangia funkcija, palengvinančia gyvenimą.
Tvirtas ir patvarus automobilis pasirengęs jums tarnauti. Jis pasižymi didele prošvaisa, todėl galėsite keliauti, kur tik panorėję.
Taip pat automobilis sukurtas taip, kad galėtumėte lengvai į jį įlipti ir išlipti.

ELEKTRINIS „BOXER“ VARIKLIS

e-boxer

Automobilyje sumontavus „e-Boxer“ mums pavyko dar labiau patobulinti ir išryškinti tas savybes, kurias labiausiai vertina šio automobilio savininkai.

Sužinokite daugiau apie „e-Boxer“

Panorama

GERAI APGALVOTAS IR IŠ IŠORĖS, IR IŠ VIDAUS.

Dideli stikliniai langai ir siauri statramsčiai užtikrina geriausią tarp „Subaru XV“ klasės automobilių matomumą iš visų pusių, todėl vairuotojas gali labiau atsipalaiduoti ir vairuoti saugiau. Visapusė aplinkos kontrolė, logiška vairuotojui sukurta erdvė ir lengvai suprantami prietaisai.

Skaityti toliau

Subaru XV

ERDVĖ JŪSŲ AISTRAI

Slidės, dviratis, šuo, medžioklė, žvejyba ar apskritai gamta. Mes visi jaučiame aistrą skirtingiems dalykams. Štai kodėl taip paprasta pritaikyti „Subaru XV“ prie savo poreikių ir susikurti erdvę viskam, kas jums patinka.  

Priedai

RASKITE ARTIMIAUSIĄ ATSTOVYBĘRaskite artimiausią atstovybę arba autoservisą, kuriame jums bus suteikta techninė pagalba ir galėsite užsiregistruoti bandomajam važiavimui.